Prezenční a online školení

Naše společnost si zakládá na profesionálním a srozumitelném školení. Programátor tak získává jistotu ve své práci a navíc se na nás může kdykoliv obrátit v případě potřeby rady.

Pro naše zákazníky realizujeme hromadná i individuální školení CAM aplikací. Prezenční školení jsou realizovaná buď přímo u zákazníka, nebo na některé z našich poboček. Nabízíme také dlouhodobé vzdělávání financované prostřednictvím dotačních školení.

Organizujeme také online školení a webináře.

CAM služby - školení
CAM služby - konzultace

Konzultace

Každý uživatel může využít možnosti objednání konzultačního dne na některé z našich poboček nebo využít asistenčního dne u zákazníka.

Rádi vám pomůžeme najít individuální řešení pro zvýšení efektivity pracovních postupů.

Postprocesory

Některé ze základních postprocesorů bez zásahu fungují velmi dobře, zejména na tříosých strojích. Ale také víme, že ne každý má čas a schopnosti na to, aby přizpůsobil postprocesor požadavkům stroje vlastními silami. V horších případech to může navíc skončit poškozením stroje.

Arkance Systems jako platinový partner Autodesku pro vás umí vytvořit a odladit postprocesor pro mnoho typů různě vybavených CNC strojů, a to za velmi výhodných podmínek. Zakázkové odladění je potřeba zejména u 4osých a 5osých strojů a vybavených soustruhů.

Naše postprocesory generují přehledné a bezpečné NC-kódy s mnoha bonusovými prvky. Při odlaďování postprocesorů přímo na strojích spolupracujeme velmi úzce se zákazníkem tak, aby postprocesor splňoval veškerá očekávání na bezpečnost, spolehlivost, univerzálnost a rychlost obrábění.

CAM služby - postprocesory na míru
CAM služby - simulace CNC strojů

Simulace CNC strojů

K našim softwarům nabízíme řešení simulace obrábění prostřednictvím kinematických modelů strojů.

Simulujte obrábění přímo v CAM systému nebo simulujte již vygenerovaný NC-kód a mějte tak plnou kontrolu nad výrobou.

Eliminujte tak možnosti výskytu nebezpečných situací ve výrobě.

Vývoj aplikací

Abychom zajistili pro naše zákazníky větší komfort a variabilitu při užití CAD/CAM softwaru od společností Autodesk, nabízíme služby vývoje vlastních aplikací a doplňků pro programy napříč celým portfoliem.

Zdarma zákazníkům nabízíme doplňkové aplikace v rámci programu CS+, tedy například: PowerTools, FeatureTools, HSM Tools a další.

Programujeme automatizační makra či doplňky na míru, které dále rozšiřují funkcionalitu. Máme za sebou spoustu zajímavých projektů, například: následná modifikace NC programů, přizpůsobení CAM systému specifickým potřebám strojní výbavy zákazníka a v neposlední řadě automatizace pracovních postupů pro dosažení vyšší produktivity a komfortu.

Dle přání zákazníka jsme také schopni propojit naše systémy s programy třetích stran, jako například napojení do ERP systémů či měřících zařízení pro přenos naměřeného nástroje přímo do CAM systému a podobně.

CAM služby - vývoj aplikací
CAM služby - DNC správa

DNC správa

Spolehlivá CNC komunikace – přenosy souborů, sledování komunikačních rozhraní a systémová správa jsou prováděny v přehledném a intuitivním uživatelském rozhraní klient/server.

Koncepce programu napomáhá uživateli k rychlému provádění potřebných operací s DNC sítí.

Monitoring CNC výroby

V dnešní době, která klade velké nároky na rychlost dodání, kvalitu provedení a co nejnižší cenu, je nezanedbatelnou konkurenční výhodou monitoring výroby.

Realizujeme implementace systémů ke sledování efektivity CNC obrábecích strojů s přehlednými reporty a grafy.

Řešení od Arkance Systems přehledně zobrazuje aktuální dění ve výrobních CNC provozech na vašem monitoru nebo chytrém telefonu. Zobrazení doplní o informaci, jak jsou plněny základní parametry výroby – počet vyráběných dílců nebo procentuální vytížení strojů.

Monitoring výroby - efektivní CNC výroba
Produkty

CIMCO Edit

Světově nejznámější editor NC kódů, vykreslení nástrojových drah, simulace odebírání polotovaru, změna řezných podmínek a další.

Autodesk Fusion

Revoluční 3D CAD/CAM/CAE/EDA aplikace pro digitální prototypování a spolupráci, založená na cloudu. Řada rozšíření s pokročilými funkcemi.

CIMCO MDC-Max

Monitoring strojů, sběr dat ze strojů. Online reporty a grafy – přístup k informacím odkudkoliv. Vyhodnocení efektivity CNC.

Carveco

Produkty Maker, Maker Plus a Carveco pro kreativní návrh a CNC výrobu. Pro kutily, profesionální umělce i velkovýrobu.

CIMCO NC-Base

Pokročilá správa NC programů a výrobní dokumentace v jednotném úložišti. Trvalý přístup k výrobním datům, zálohování.

CIMCO DNC-Max

DNC síťová komunikace nejen pro CNC stroje, roboty, PLC systémy. Ucelený tok NC programů do výroby, jednotné úložiště.

  Školení
   Řešení

    Zákaznické reference

    HENNLICH

    Tisk domů na obří 3D tiskárně s využitím Autodesk Fusion 360 s postprocesorem na míru od Arkance Systems

    CNC Tvar

    Česká společnost je jedním z nejvýznamnějších světových producentů turbín do hydroelektráren, využívá software Autodesk PowerMill

    MASAM

    CAM řešení od Arkance Systems – programy, postprocesory a implementace – umožňuje precizní obrábění s vysokou přesností