Strojírenství a výroba - CAD/CAM/PLM

Strojírenská řešení na technologiích firmy Autodesk pro éru Průmyslu 4.0. Profesní aplikace navrhování a generativní design, simulace (CAE), optimalizace, příprava výroby, správa technických a produktových dat, týmová spolupráce, řízení obráběcích strojů a aditivní výroby (3D tisk). Propojení konstrukce na obchodní procesy (ERP), objednávkové systémy a servis. Vývoj zakázkových aplikací a CAM postprocesorů, školení a implementace.

BIM pro stavebnictví a architekturu

CAD a BIM řešení pro digitalizaci pracovních postupů v oblasti projektování a výstavby. Nástroje pro 3D navrhování, generativní design, vizualizace, simulace, koordinaci a týmovou spolupráci na všech typech projektů.

Architektura, stavební konstrukce, profese, TZB nástroje, elektro, mobilní aplikace pro plánování, kalkulace a řízení výstavby. Inteligentní cloudová řešení CDE. Animace a virtuální realita. Správa majetku (FM). Implementace a školení BIM.

BIM pro infrastrukturu

CAD a BIM řešení Autodesk pro inženýrské, dopravní a ekologické stavby, liniové kanalizační a plynové sítě, potrubní systémy, geodetické a urbanistické nástroje. Týmová spolupráce a koordinace projektů, propojení s katastrálními daty a digitálními mapami. Výkazy výměr a kalkulace, 3D animace, vizualizace a VR. Cloudové a mobilní nástroje.

Multimédia a design

Řešení pro multimédia, filmové efekty, TV reklamu, tvorbu počítačových her a VR/AR. Tvorba digitálního obsahu. Systémy pokročilého 3D designu, fotorealistických vizualizací a virtuálních prototypů, zejména pro automobilový průmysl.

GIS & Správa majetku

Geografické informační systémy, nástroje pro tvorbu a publikování map, systémy pro správu majetku (facility management, CAFM). Mobilní geoinformační systémy, havarijní systémy, systémy pro údržbu, krizový management, správa telekomunikačních, energetických a rozvodných sítí, správa budov, areálů, obcí.

Geografické informační systémy a další…