Holixa logo

Vytvoříme řešení na míru – přímo pro vás.

Proč název Holixa?

Název značky symbolizuje holistický (celostní, komplexní) přístup, kterým se snažíme řešit aktuální situaci v firem v různých odvětvích. Vlastnosti a tedy i funkčnost systému (organizace, společnosti) nelze určit jen pomocí vlastností jeho částí. Naopak, celý systém ovlivňuje podobu a fungování svých částí.

„Celek je větší než součet jeho částí.“

Aristoteles

Éra Průmyslu 4.0 je zde a je třeba vyjít vstříc náročným požadavkům na digitalizaci, software, sjednocení a spolupráci.

Holixa aplikace

Pod značkou Holixa vyvíjí společnost Arkance Systems inovativní aplikace pro strojírenství, CAD/CAM, PDM/PLM, BIM, výrobu, stavebnictví, architekturu, a infrastrukturu. Tyto produkty jsou využitelné nejen v České republice a na Slovensku, ale byly vybrány pro používání a prodej v celoevropském měřítku.

Holixa produkty - inovativní aplikace

Zákazník je pro nás vždy na prvním místě. Snažíme se naslouchat jeho problémům a přáním. Tvoříme aplikace, které rozšiřují a vylepšují dostupná řešení, a zvyšují tak jejich výkonnost, uživatelskou přívětivost, efektivitu.

Uživatelský účet a licence Holixa

Už máte svůj účet Holixa? Zde můžete provést přihlášení k účtu nebo se zaregistrovat jako nový uživatel:

Holixa produkty pro strojírenství a výrobu

Aplikace doplňují a rozšiřují funkčnost programů Autodesk Inventor a Autodesk Vault, propojují PDM a CAD softwary s firemními informačními systémy (ERP), usnadňují práci s daty.
Další aplikace se právě připravují.
Přehled produktů

Holixa produkty pro stavebnictví a architekturu

Holixa T4R je nadstavbová aplikace pro Autodesk Revit. Zahrnuje více než šedesát doplňkových nástrojů inspirovaných požadavky našich zákazníků.
Další aplikace se právě připravují.
Přehled produktů

Všechny produkty Holixa

Holixa T4R

Dříve známé jako Revit Tools: rozšiřující nástroje CS+ pro Autodesk Revit, zdarma pro naše zákazníky

Holixa T4I

Automatizace návrhových a dokumentačních úloh v Autodesk Inventoru. Správa iVlastností, publikování dokumentů, manipulace s kusovníky a další.