0
Tým specialistů
0
let jsme s vámi
0
mil. Kč obrat

KOMPLEXNÍ CAD ŘEŠENÍ

Již 30 let poskytujeme profesionální řešení a služby v oblasti CAD, GIS a PDM.

PŘEDSTAVENÍ FIRMY ARKANCE SYSTEMS CZ

Kdo jsme?

Arkance Systems CZ s.r.o. (dříve CAD Studio s.r.o.) je největším středoevropským partnerem společnosti Autodesk. Máme nejvyšší statut Autodesk Platinum Partner. Dodáváme CAD/CAM/CAE, BIM, GIS/FM a PDM/PLM řešení pro strojírenství, stavebnictví a architekturu, mapování, liniové stavby, 3D vizualizace, správu dokumentů a správu majetku.

Historie společnosti sahá až do roku 1991. S obratem 665 mil. Kč, týmem 130 specialistů a více než 30 lety zkušeností jsme připraveni pro naše zákazníky navrhnout, implementovat, proškolit, podporovat a udržovat řešení pro projektování, konstrukci, správu projektové dokumentace a GIS, včetně jejich propojení se stávajícími podnikovými agendami a výrobou.

Společnost je držitelem nejvyššího partnerského statusu Autodesk, je autorizovaným školicím a konzultačním partnerem Autodesku, členem Autodesk Developer Network a podílí se na lokalizacích produktů Autodesk do češtiny. Jsme držitelem certifikátu ISO 9001:2015.

Původní společnost CAD Studio je od června 2020 součástí evropské skupiny ARKANCE.

Jak číst Arkance?

 

Evropská skupina ARKANCE SYSTEMS:
V rámci společnosti ARKANCE (4 divize: ARKANCE SYSTEMS, ARKANCE OPTIMUM, ALLTERRA a SITECH) se ARKANCE SYSTEMS zaměřuje na dodávku kompletních softwarových řešení pro všechny fáze životního cyklu inženýrských projektů. Po řadě akvizic nyní ARKANCE SYSTEMS čítá 470 zaměstnanců, včetně více než 250 vývojářů aplikací, kteří podporují 70 000 uživatelů v rámci evropské sítě v zemích Francie, Belgie, Nizozemsko, Lucembursko, Polsko, Finsko, Česko, Slovensko a Maďarsko. Společnost hodlá i nadále investovat prostředky do strategického rozšiřování své působnosti. Odborníci ARKANCE SYSTEMS stojí v čele všech témat týkajících se problematiky BIM, digitálních dvojčat, průmyslu 4.0 a dalších oblastí IoT. ARKANCE SYSTEMS je nositelem titulu AUTODESK® PLATINUM RESELLER a TRIMBLE AUTHORIZED CHANNEL PARTNER v všech zemích, kde skupina působí.

ARKANCE patří do skupiny GROUPE MONNOYEUR s 6460 zaměstnanci a obratem 2 mld. EUR.

Proč máme důvěru zákazníků?

Arkance Systems poskytuje ucelená kompletní řešení produktů a služeb v oblasti CAD/GIS, s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníky a partnery. Špičkovou kvalitu těchto řešení jsme schopni poskytovat zejména díky kvalitnímu týmu našich odborníků s nadstandardní úrovní znalostí, díky dlouhodobým zkušenostem v oboru, profesionálnímu přístupu a také přímé spolupráci s celosvětově uznávanými výrobci.

Kvalitu našich služeb a procesů dokazuje také množství certifikací, které jsou pravidelně prověřovány a obnovovány našimi partnery. Kvalita technické podpory poskytované společností Arkance Systems je známa nejen mezi českými a slovenskými uživateli, ale i ve světě – díky našemu populárnímu web portálu www.CADforum.cz s více než 960.000 registrovanými uživateli.

Co umíme?

Tým odborníků Arkance Systems umí navrhnout, dodat a provozovat řešení v následujících základních oblastech:

 • Strojírenská řešení pro 3D konstruování digitálních prototypů a mechatroniku s technologiemi Autodesk Inventor, Fusion 360, AutoCAD Mechanical, AutoCAD Electrical, Autodesk HSM, Autodesk Simulation, řešení pro automatizaci konstrukčních procesů, specializované aplikace pro výpočty, analýzy, statiku, vizualizace, CAM aplikace pro obrábění a CNC
 • Stavařská CAD/BIM řešení pro 3D projektování a architekturu s technologiemi Autodesk Revit, AutoCAD Architecture a Civil 3D, BIM 360, InfraWorks, specializované aplikace pro TZB, liniové stavby, modelování terénu, energetické analýzy, vizualizace
 • Průmyslová řešení pro výrobní linky a zpracovatelský průmysl Autodesk Factory Design a AutoCAD Plant 3D
 • Systémy pro efektivní správu dokumentů a produktových dat (PDM/PLM) s technologiemi Autodesk Vault, Autodesk Fusion Team a Autodesk Fusion 360 Manage (PLM)
 • GIS/FM systémy pro správu majetku, vyjadřování, inženýrské sítě, areály a státní správu s technologiemi, AutoCAD Map 3D a GIS servery, twiGIS pro mobilní zařízení a web, vyjadřovací portály, integrace databázových, CAD, rastrových, katastrálních dat a mapových podkladů
 • 3D tisk a tisková řešení pro aditivní výrobu
 • Zakázkový vývoj firemních aplikací, vývoj CAD nadstaveb a utilit – naše programy jsou používány významnými společnostmi ve více než 50 zemích světa
 • Školení dodávaných řešení, znalostní audity, výukové materiály, online testy a online školení, CAD knihovny
 • Konzultační a implementační služby, metodologie a postupy pro zvýšení efektivity při využívání návrhových systémů o desítky procent
 • Partner pro dotace
Naše mise

„Pomáháme navrhovat svět kolem nás. Poskytujeme našim zákazníkům CAD, BIM a GIS řešení, která zvyšují kvalitu a efektivitu jejich práce a pomáhají jim v prodeji vlastních produktů. Známe specifické potřeby zákazníků a díky odborným znalostem a profesionalitě našeho týmu pro ně umíme realizovat spolehlivá a ověřená řešení.”

–Jan Binter
ředitel Arkance Systems CZ s.r.o.

PARTNEŘI

Jedním ze strategických cílů firmy Arkance Systems je orientace na špičkové technologie. Proto klade důraz na navazování partnerských vztahů s významnými světovými dodavateli hardware a software (Autodesk, Microsoft). Totéž platí i pro aplikační nadstavby, GIS, PLM a CAD/CAM software.

Arkance Systems CZ a SK je rovněž členem profesní organizace CzBIM (Czech BIM Council), BIMaS (BIM asociácia Slovensko) a IFMA (facility management).

VLASTNÍ VÝVOJ

Požadavky našich zákazníků uspokojujeme i vlastním vývojem aplikací pro CAD, GIS a Internet, prodávaných po celém světě. Uveďme například:

 • pro firmu Autodesk jsme vyvinuli lokalizace AutoCADu Rel.13, 14, 2000, 2000i, 2002, 2004 a 2005 CZ
 • vývoj české verze Mechanical Desktop 1.x/2/4/5/6/2004/2005 a Architectural Desktop
 • vývoj české verze Autodesk Mapu 2000/4/4.5/5/6/2004
 • vývoj české verze AutoCAD LT (R2,LT95/97/98/2000/2000i/2002/2004/2005), AutoSketch R5/R6/R7, World a Actrix Technical 1.0/2000
 • vývoj české verze Autodesk Inventoru 4/5/6/7/8/9
 • vývoj českého prostředí pro Autodesk Revit
 • vývoj českého prostředí pro Autodesk WorkCenter
 • vývoj českého prostředí pro 3D Studio R4, 3D Studio VIZ R1, R2, R3 a 3D Studio MAX 2.5
 • podíl na vývoji MAI aplikací 3D Ducting, SPI SheetMetal a MechSoft PROFI MD
 • přenos stavařské nadstavby CADKON na počítače Silicon Graphics
 • geodetická nadstavba AutoCADu – PC GEOdet a digitální model terénu – GEOsurf
 • digitální model terénu pro AutoCAD LT – GEOsurf LT
 • strojařská 3D-nadstavba AutoCADu 3D Ducting
 • nábytkářská 3D-nadstavba AutoCADu 3D Sektor
 • aplikace AutoNEST pro nástřihové plány
 • aplikace Záborák pro záborové elaboráty
 • podpora formátu gbXML pro Architectural Desktop
 • internetový městský informační systém Město@Web
 • internetový systém pro správu projektů iPROJECT
 • cloudový GIS systém twiGIS
 • cloudový systém pro správu majetku a dat BIM modelů BIMforMe
 • intranet a mobilní systémy pro správu majetku postavené na Autodesk MapGuide GIS
 • VRML aplikace pro AutoCAD a Inventor VRMLout
 • Aplikace pro AutoCAD LT (Reporter, Excellink, LT Extension a další)
 • čs fonty pro veškeré produkty fy Autodesk
 • konverzní utility pro produkty Autodesk
 • TAPE Studio – řídicí systém pro rychlý přenos animací na profesionální video
 • desítky jednoúčelových aplikací pro CAD, animační a TV aplikace – podle požadavků zákazníků

Viz též Licenční ujednání k softwaru Arkance Systems (resp. CAD Studio).

SLUŽBY, ŠKOLENÍ

Kromě komplexních dodávek pracovišť na klíč poskytuje Arkance Systems zájemcům v oblasti IT, CAD a GIS podporu, která v sobě zahrnuje poradenskou činnost, konzultace, instalace technického a programového vybavení a širokou nabídku školení ve vlastním, plně vybaveném školicím středisku (certifikace Autodesk Training Center, ECDL) – ať už se jedná o různě zaměřená školení programů AutoCAD (začátečníci, rozdílová školení, 3D, programování), Inventor, Revit, Civil 3D, Fusion 360, 3ds Max či dalších aplikací. Architektonické a projekční kanceláře využívají možnost výstupu na velkoformátová barevná zařízení, zpracování výkresové dokumentace formou animací a vizualizací.

KDE NÁS NAJDETE

Rádi se vám budeme věnovat osobně při návštěvě naší firmy

Mapa kanceláří:

Kontaktní telefon (CZ): 910 970 111

Kontaktní e-mail: info.cz@arkance-systems.com

Další kontakty a adresy kanceláří, VCF soubor – viz Kontakt

Mapky a W3W souřadnice:

Kanceláře Arkance Systems CZ v Google EarthGoogle Earth (KML) a v Google Maps

Otevírací doba (všechny pobočky)
 Po 8:00-12:00 13:00-16:00
 Út 8:00-12:00 13:00-16:00
 St 8:00-12:00 13:00-16:00
 Čt 8:00-12:00 13:00-16:00
 Pá 8:00-12:00 13:00-16:00

(plus 24-hodin otevřený Arkance Systems online SHOP – viz ikonky )

Vedení firmy

mail e-mailové adresy dle vzoru “Jméno Příjmení” “jmeno.prijmeni@arkance-systems.com”

ing. Jan BINTER (výkonný ředitel) – pošta: jan.binter@arkance-systems.com
ing. Radomír ŽVAK (obchodní ředitel) – pošta: radomir.zvak@arkance-systems.com

Bankovní spojení

Banka SWIFT Měna Číslo účtu Kód banky IBAN
Česká spořitelna a.s. GIBACZPX CZK 6276972 0800 CZ2308000000000006276972
Česká spořitelna a.s. GIBACZPX EUR 6277182 0800 CZ7608000000000006277182

 

Zákaznický servis Arkance Systems CZ pracuje 24 hodin denně, i prostřednictvím našich online služeb – elektronické pošty: info.cz@arkance-systems.com, resp. e-Support HelpDesk systému na helpdesk.cadstudio.cz, e-mail adresy support.cz@arkance-systems.com, či provozovaných web serverů: www.arkance-systems.cz, www.cadforum.cz, www.bimfo.cz, f360.cz, www.hpdesignjet.cz, či VIP-Helpdesk Web helpdesk.cadstudio.cz pro zákazníky Arkance Systems CZ (CAD Studio).