0
Tým specialistů
0
let jsme s vámi
0
mil. Kč obrat

Celosvětová skupina ARKANCE

Francouzská skupina Groupe Monnoyeur byla založena v roce 1906 a poskytuje produkty a služby firmám z oblastí stavebnictví, strojírenství, výroby a zemědělství.

V roce 2018 vznikla ARKANCE, dceřiná společnost Groupe Monnoyeur, s vizí stát se hlavním partnerem firem pro digitalizaci stavebnictví a strojírenství. Dnes je ARKANCE globálním lídrem v poskytování software a služeb díky strategii Partner pro chytřejší stavby a výrobu (Partner to build smarter).

Portfolio řešení společnosti ARKANCE zahrnuje síť technologických partnerů světové úrovně a vlastní interní kapacity vývoje softwaru, integrace, školení a profesionálních služeb, včetně poradenských služeb v oblasti udržitelnosti a digitálních technologií.

S ambicí přinášet prvotřídní řešení všem zákazníkům, ať jsou kdekoli, a se strategií zaměřenou na místní dodávky a podporu pomáhá společnost ARKANCE svým zákazníkům navrhovat a tvořit, i řešit výzvy zítřka.

Mise společnosti ARKANCE:
Spolupracujeme na budování lepšího světa.

S více než 1300 zaměstnanci v 50 kancelářích po celém světě a s pokrytím přibližně 32 jazyků je společnost ARKANCE největším světovým poskytovatelem softwaru pro svá cílová odvětví s rozsáhlým zázemím zkušeného týmu profesionálních služeb, který obsluhuje více než 40 000 zákazníků po celém světě.

Představení společnosti ARKANCE CZ

Již 32 let poskytujeme profesionální řešení a služby v oblasti CAD, GIS a PDM.

Arkance Systems CZ s.r.o. (dříve CAD Studio s.r.o.) jako člen skupiny Arkance je největším středoevropským partnerem společnosti Autodesk. Dodává CAD/CAM/CAE, BIM, GIS/FM a PDM/PLM/MES řešení pro strojírenství, stavebnictví a architekturu, mapování, liniové stavby, 3D vizualizace, správu dokumentů a správu majetku.

Historie společnosti v ČR sahá až do roku 1991. Společnost je držitelem nejvyššího partnerského statusu Autodesk, je autorizovaným školicím a konzultačním partnerem Autodesku, členem Autodesk Developer Network a podílí se na lokalizacích produktů Autodesk do češtiny. Jsme držitelem certifikátu ISO 9001:2015. Arkance Systems CZ a SK je rovněž členem profesní organizace CzBIM (Czech BIM Council), BIMaS (BIM asociácia Slovensko) a IFMA (facility management).

Původní společnost CAD Studio je od června 2023 součástí celosvětové skupiny ARKANCE.

Co znamená ARKANCE?

Jméno se skládá ze dvou částí:

 • Arkè (v řečtině Αρχή) vyjadřuje počátek, princip, původní sílu, ze které vše vychází.
 • Advance (anglicky) je pokrok, rozvoj.

Proč máme důvěru zákazníků?

Arkance Systems poskytuje ucelená kompletní řešení produktů a služeb v oblasti CAD/GIS, s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníky a partnery. Špičkovou kvalitu těchto řešení jsme schopni poskytovat zejména díky kvalitnímu týmu našich odborníků s nadstandardní úrovní znalostí, díky dlouhodobým zkušenostem v oboru, profesionálnímu přístupu a také přímé spolupráci s celosvětově uznávanými výrobci.

Kvalitu našich služeb a procesů dokazuje také množství certifikací, které jsou pravidelně prověřovány a obnovovány našimi partnery. Kvalita technické podpory poskytované společností Arkance Systems je známa nejen mezi českými a slovenskými uživateli, ale i ve světě – díky našemu populárnímu web portálu www.CADforum.cz s více než 1.000.000 registrovaných uživatelů.

Co umíme?

Náš tým více než 134 zaměstnanců české a slovenské části evropské společnosti Arkance Systems je připraven k vašim službám.

Společnost Arkance Systems
Firemní setkání v dubnu 2022 - Střítež u Jihlavy

Tým odborníků Arkance Systems umí navrhnout, dodat a provozovat řešení v následujících základních oblastech:

 • Strojírenská řešení pro 3D konstruování digitálních prototypů a mechatroniku s technologiemi Autodesk Inventor, Fusion 360, AutoCAD Mechanical, AutoCAD Electrical, Autodesk HSM, Autodesk Simulation, řešení pro automatizaci konstrukčních procesů, specializované aplikace pro výpočty, analýzy, statiku, vizualizace, CAM aplikace pro obrábění a CNC
 • Stavařská CAD/BIM řešení pro 3D projektování a architekturu s technologiemi Autodesk Revit, AutoCAD Architecture a Civil 3D, BIM 360, InfraWorks, Forma (dříve Spacemaker), specializované aplikace pro TZB, liniové stavby, modelování terénu, energetické analýzy, vizualizace
 • Průmyslová řešení pro výrobní linky a zpracovatelský průmysl Autodesk Factory Design a AutoCAD Plant 3D
 • Systémy pro efektivní správu dokumentů a produktových dat (PDM/PLM) s technologiemi Autodesk Vault, Autodesk Fusion Team a Autodesk Fusion 360 Manage (PLM)
 • GIS/FM systémy pro správu majetku, vyjadřování, inženýrské sítě, areály a státní správu s technologiemi, AutoCAD Map 3D a GIS servery, twiGIS pro mobilní zařízení a web, vyjadřovací portály, integrace databázových, CAD, rastrových, katastrálních dat a mapových podkladů
 • 3D tisk a tisková řešení pro aditivní výrobu
 • Zakázkový vývoj firemních aplikací, vývoj CAD nadstaveb a utilit – naše programy jsou používány významnými společnostmi ve více než 50 zemích světa
 • Školení dodávaných řešení, znalostní audity, výukové materiály, online testy a online školení, CAD knihovny
 • Konzultační a implementační služby, metodologie a postupy pro zvýšení efektivity při využívání návrhových systémů o desítky procent
 • Partner pro dotace

Naši partneři

Jedním ze strategických cílů firmy Arkance Systems je orientace na špičkové technologie. Proto klade důraz na navazování partnerských vztahů s významnými světovými dodavateli hardware a software (Autodesk, Microsoft). Totéž platí i pro aplikační nadstavby, GIS, PLM a CAD/CAM software.

Kde nás najdete

Rádi se vám budeme věnovat osobně při návštěvě naší firmy

Arkance Systems Praha

Mapa kanceláří:

Kontaktní telefon (CZ): 910 970 111

Kontaktní e-mail: info.cz@arkance-systems.com

Další kontakty a adresy kanceláří, VCF soubor – viz Kontakt

qrcode

Mapky a W3W souřadnice:

Kanceláře Arkance Systems CZ v Google EarthGoogle Earth (KML) a v Google Maps

Otevírací doba (všechny pobočky)
 Po 8:00-12:00 13:00-16:00
 Út 8:00-12:00 13:00-16:00
 St 8:00-12:00 13:00-16:00
 Čt 8:00-12:00 13:00-16:00
 Pá 8:00-12:00 13:00-16:00

(plus 24-hodin otevřený Arkance Systems online SHOP – viz ikonky )

Vedení firmy

mail e-mailové adresy dle vzoru “Jméno Příjmení” “jmeno.prijmeni@arkance-systems.com”

ing. Jan BINTER (výkonný ředitel) – pošta: jan.binter@arkance-systems.com
ing. Radomír ŽVAK (obchodní ředitel) – pošta: radomir.zvak@arkance-systems.com

Bankovní spojení

Banka SWIFT Měna Číslo účtu Kód banky IBAN
Česká spořitelna a.s. GIBACZPX CZK 6276972 0800 CZ2308000000000006276972
Česká spořitelna a.s. GIBACZPX EUR 6277182 0800 CZ7608000000000006277182

 

Zákaznický servis Arkance Systems CZ pracuje 24 hodin denně, i prostřednictvím našich online služeb – elektronické pošty: info.cz@arkance-systems.com, resp. e-Support HelpDesk systému na helpdesk.cadstudio.cz, e-mail adresy support.cz@arkance-systems.com, či provozovaných web serverů: www.arkance-systems.cz, www.cadforum.cz, www.bimfo.cz, f360.cz, twigis.eu, dtm-konektor.cz, či VIP-Helpdesk Web helpdesk.cadstudio.cz pro zákazníky Arkance Systems CZ (CAD Studio).