0
Tým specialistů
0
let jsme s vámi
0
mil. Kč obrat

ARKANCE PŘEBÍRÁ FIRMU VINZERO, S CÍLEM POSKYTNOUT BEZKONKURENČNÍ GLOBÁLNÍ PLATFORMU SLUŽEB PRO OBOR STAVEBNICTVÍ A STROJÍRENSTVÍ

Celosvětová skupina ARKANCE

Francouzská skupina Groupe Monnoyeur byla založena v roce 1906 a poskytuje produkty a služby firmám z oblastí stavebnictví, strojírenství, výroby a zemědělství.

V roce 2018 vznikla ARKANCE, dceřiná společnost Groupe Monnoyeur, s vizí stát se hlavním partnerem firem pro digitalizaci stavebnictví a strojírenství. Dnes je ARKANCE globálním lídrem v poskytování software a služeb díky strategii Partner pro chytřejší stavby a výrobu (Partner to build smarter). Nabídka řešení společnosti ARKANCE představuje síť předních světových partnerů, vývoj vlastních aplikací, školení a profesionální služby včetně udržitelnosti a poradenství v oblasti digitálních technologií.

Máme ambice přinášet naše špičková řešení všem B2B zákazníkům, ať už jsou kdekoli na světě. Máme strategii, která je zaměřená na lokální podporu a místní partnery jako dodavatele těchto řešení. ARKANCE pomáhá svým zákazníkům navrhovat, stavět, konstruovat a řešit aktuální výzvy i vize budoucího rozvoje.

ARKANCE je největším poskytovatelem softwaru a profesionálních služeb pro stavební a strojírenské průmyslové sektory na světě. Zároveň je největším partnerem Autodesku na světě s více než 40 000 firmami jako zákazníky.

Mise společnosti ARKANCE zní:
Spolupracujeme na budování lepšího světa.

V rámci společnosti ARKANCE se Arkance Systems zaměřuje na dodávku kompletních softwarových řešení pro všechny fáze životního cyklu inženýrských projektů. Po řadě akvizic (včetně převzetí firmy VinZero v červnu 2023) čítá nyní Arkance Systems více než 1300 zaměstnanců v 50 pobočkách po celém světě a hovoří 32 jazyky. Pobočky jsou v zemích: Česká republika, Slovensko, Austrálie, Belgie, Finsko, Francie, Indie, Lucembursko, Maďarsko, Nizozemsko, Nový Zéland, Polsko, Portugalsko, Singapur, Španělsko, Turecko, Velká Británie a USA.

Společnost hodlá i nadále investovat prostředky do strategického rozšiřování své působnosti. Odborníci Arkance Systems stojí v čele všech témat týkajících se problematiky BIM, digitálních dvojčat, průmyslu 4.0 a dalších oblastí IoT. Arkance Systems je nositelem titulu Autodesk® Platinum Reseller a Trimble Authorized Channel Partner ve všech zemích, kde skupina působí.

Představení společnosti Arkance Systems CZ

Zde zjistíte více o společnosti Arkance Systems CZ.

Již 32 let poskytujeme profesionální řešení a služby v oblasti CAD, GIS a PDM.

Arkance Systems CZ s.r.o. (dříve CAD Studio s.r.o.) jako člen skupiny Arkance je největším středoevropským partnerem společnosti Autodesk. Dodává CAD/CAM/CAE, BIM, GIS/FM a PDM/PLM/MES řešení pro strojírenství, stavebnictví a architekturu, mapování, liniové stavby, 3D vizualizace, správu dokumentů a správu majetku.

Historie společnosti v ČR sahá až do roku 1991. S lokálním obratem 774 mil. Kč, týmem 134 specialistů a více než 32 lety zkušeností jsme připraveni pro naše zákazníky navrhnout, implementovat, proškolit, podporovat a udržovat řešení pro projektování, konstrukci, správu projektové dokumentace a GIS, včetně jejich propojení se stávajícími podnikovými agendami a výrobou.

Společnost je držitelem nejvyššího partnerského statusu Autodesk, je autorizovaným školicím a konzultačním partnerem Autodesku, členem Autodesk Developer Network a podílí se na lokalizacích produktů Autodesk do češtiny. Jsme držitelem certifikátu ISO 9001:2015.

Původní společnost CAD Studio je od června 2020 součástí evropské skupiny ARKANCE.

Proč máme důvěru zákazníků?

Arkance Systems poskytuje ucelená kompletní řešení produktů a služeb v oblasti CAD/GIS, s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníky a partnery. Špičkovou kvalitu těchto řešení jsme schopni poskytovat zejména díky kvalitnímu týmu našich odborníků s nadstandardní úrovní znalostí, díky dlouhodobým zkušenostem v oboru, profesionálnímu přístupu a také přímé spolupráci s celosvětově uznávanými výrobci.

Kvalitu našich služeb a procesů dokazuje také množství certifikací, které jsou pravidelně prověřovány a obnovovány našimi partnery. Kvalita technické podpory poskytované společností Arkance Systems je známa nejen mezi českými a slovenskými uživateli, ale i ve světě – díky našemu populárnímu web portálu www.CADforum.cz s více než 1.000.000 registrovaných uživatelů.

Co umíme?

Náš tým více než 134 zaměstnanců české a slovenské části evropské společnosti Arkance Systems je připraven k vašim službám.

Společnost Arkance Systems
Firemní setkání v dubnu 2022 - Střítež u Jihlavy

Tým odborníků Arkance Systems umí navrhnout, dodat a provozovat řešení v následujících základních oblastech:

  • Strojírenská řešení pro 3D konstruování digitálních prototypů a mechatroniku s technologiemi Autodesk Inventor, Fusion 360, AutoCAD Mechanical, AutoCAD Electrical, Autodesk HSM, Autodesk Simulation, řešení pro automatizaci konstrukčních procesů, specializované aplikace pro výpočty, analýzy, statiku, vizualizace, CAM aplikace pro obrábění a CNC
  • Stavařská CAD/BIM řešení pro 3D projektování a architekturu s technologiemi Autodesk Revit, AutoCAD Architecture a Civil 3D, BIM 360, InfraWorks, Forma (dříve Spacemaker), specializované aplikace pro TZB, liniové stavby, modelování terénu, energetické analýzy, vizualizace
  • Průmyslová řešení pro výrobní linky a zpracovatelský průmysl Autodesk Factory Design a AutoCAD Plant 3D
  • Systémy pro efektivní správu dokumentů a produktových dat (PDM/PLM) s technologiemi Autodesk Vault, Autodesk Fusion Team a Autodesk Fusion 360 Manage (PLM)
  • GIS/FM systémy pro správu majetku, vyjadřování, inženýrské sítě, areály a státní správu s technologiemi, AutoCAD Map 3D a GIS servery, twiGIS pro mobilní zařízení a web, vyjadřovací portály, integrace databázových, CAD, rastrových, katastrálních dat a mapových podkladů
  • 3D tisk a tisková řešení pro aditivní výrobu
  • Zakázkový vývoj firemních aplikací, vývoj CAD nadstaveb a utilit – naše programy jsou používány významnými společnostmi ve více než 50 zemích světa
  • Školení dodávaných řešení, znalostní audity, výukové materiály, online testy a online školení, CAD knihovny
  • Konzultační a implementační služby, metodologie a postupy pro zvýšení efektivity při využívání návrhových systémů o desítky procent
  • Partner pro dotace

Naše mise

„Pomáháme navrhovat lepší svět kolem nás. Poskytujeme našim zákazníkům CAD, BIM a GIS řešení, která zvyšují kvalitu a efektivitu jejich práce a pomáhají jim v prodeji vlastních produktů. Známe specifické potřeby zákazníků a díky odborným znalostem a profesionalitě našeho týmu pro ně umíme realizovat spolehlivá a ověřená řešení.”

–Jan Binter
ředitel Arkance Systems CZ s.r.o.

Naši partneři

Jedním ze strategických cílů firmy Arkance Systems je orientace na špičkové technologie. Proto klade důraz na navazování partnerských vztahů s významnými světovými dodavateli hardware a software (Autodesk, Microsoft). Totéž platí i pro aplikační nadstavby, GIS, PLM a CAD/CAM software.

Arkance Systems CZ a SK je rovněž členem profesní organizace CzBIM (Czech BIM Council), BIMaS (BIM asociácia Slovensko) a IFMA (facility management).

Vlastní vývoj

Požadavky našich zákazníků uspokojujeme i vlastním vývojem aplikací pro CAD, CAM, PDM, BIM, GIS a Internet, prodávaných po celém světě. Další aplikace nabízíme pod firemní značkou HOLIXA a AGACAD. Podílíme se rovněž na lokalizacích softwaru Autodesk do češtiny.

Arkance Systems je certifikovaným partnerem platformy Autodesk Platform Services. Viz též Licenční ujednání k softwaru Arkance Systems CZ s.r.o.

Služby, školení

Kromě komplexních dodávek pracovišť na klíč poskytuje Arkance Systems zájemcům v oblasti IT, CAD a GIS podporu, která v sobě zahrnuje poradenskou činnost, konzultace, instalace technického a programového vybavení a širokou nabídku školení ve vlastním, plně vybaveném školicím středisku (certifikace Autodesk Training Center, ECDL) – ať už se jedná o různě zaměřená školení programů AutoCAD (začátečníci, rozdílová školení, 3D, programování), Inventor, Revit, Civil 3D, Fusion 360, 3ds Max či dalších aplikací. Architektonické a projekční kanceláře využívají možnost výstupu na velkoformátová barevná zařízení, zpracování výkresové dokumentace formou animací a vizualizací.

Kde nás najdete

Rádi se vám budeme věnovat osobně při návštěvě naší firmy

Arkance Systems Praha

Mapa kanceláří:

Kontaktní telefon (CZ): 910 970 111

Kontaktní e-mail: info.cz@arkance-systems.com

Další kontakty a adresy kanceláří, VCF soubor – viz Kontakt

qrcode

Mapky a W3W souřadnice:

Kanceláře Arkance Systems CZ v Google EarthGoogle Earth (KML) a v Google Maps

Otevírací doba (všechny pobočky)
 Po 8:00-12:00 13:00-16:00
 Út 8:00-12:00 13:00-16:00
 St 8:00-12:00 13:00-16:00
 Čt 8:00-12:00 13:00-16:00
 Pá 8:00-12:00 13:00-16:00

(plus 24-hodin otevřený Arkance Systems online SHOP – viz ikonky )

Vedení firmy

mail e-mailové adresy dle vzoru “Jméno Příjmení” “jmeno.prijmeni@arkance-systems.com”

ing. Jan BINTER (výkonný ředitel) – pošta: jan.binter@arkance-systems.com
ing. Radomír ŽVAK (obchodní ředitel) – pošta: radomir.zvak@arkance-systems.com

Bankovní spojení

Banka SWIFT Měna Číslo účtu Kód banky IBAN
Česká spořitelna a.s. GIBACZPX CZK 6276972 0800 CZ2308000000000006276972
Česká spořitelna a.s. GIBACZPX EUR 6277182 0800 CZ7608000000000006277182

 

Zákaznický servis Arkance Systems CZ pracuje 24 hodin denně, i prostřednictvím našich online služeb – elektronické pošty: info.cz@arkance-systems.com, resp. e-Support HelpDesk systému na helpdesk.cadstudio.cz, e-mail adresy support.cz@arkance-systems.com, či provozovaných web serverů: www.arkance-systems.cz, www.cadforum.cz, www.bimfo.cz, f360.cz, twigis.eu, dtm-konektor.cz, či VIP-Helpdesk Web helpdesk.cadstudio.cz pro zákazníky Arkance Systems CZ (CAD Studio).