Bližší informace o školeních společnosti Arkance Systems

Firma Arkance Systems je autorizovaným školicím střediskem Autodesku – Autodesk Authorized Training Center, ATC.

Jsme držiteli akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT), jež nás opravňuje provádět certifikované rekvalifikační kurzy. Školení jsou také zařazena do systému celoživotního vzdělávání ČKAIT a ohodnocena 3 body. Nabízíme jednoduché typy pro začátečníky a rychlá zaškolení obsluhy, dále rozdílové kurzy (výhody nových verzí) i pokročilou úroveň.

Máme vlastní školící střediska v Praze, Ostravě, Českých Budějovicích, Brně, Plzni a Pardubicích. Po dohodě také školíme přímo na pracovišti u zákazníka. Nabízíme rovněž širokou škálu e-Learning programů.

Autodesk Platinum Partner

Arkance Systems disponuje díky své velikosti týmem technických konzultantů, kteří se mohou specializovat na jednotlivé oblasti konzultačních a školících služeb a přinést tak zákazníkům maximální hodnotu nabízených služeb. Naši konzultanti jsou zkušení odborníci, kteří s aplikacemi, jež školí, pracují již řadu let.

Počet studentů v prezenčním kurzu je minimálně čtyři, maximálně osm, většinou však nejvýše šest, čímž je zaručen individuální přístup lektora k studentům. V případě, že kurz nebude naplněn, budou o tom již přihlášení účastníci kurzu vyrozuměni nejpozději týden před plánovaným začátkem kurzu.

Cena všech nabízených kurzů zahrnuje doporučené výukové materiály a občerstvení. Délka kurzů je pevně stanovena. Výstupem je autorizované osvědčení – certifikát ATC, v případě produktů Autodesk pak celosvětově platný certifikát. Každý z účastníků si také odveze probírané příklady, vzorové příklady, ukázková videa a další školící materiály na USB flash disku jako dárku.

Společnost Arkance Systems dále nabízí:

  • Online kurzy (eLearning), které můžete absolvovat přímo od vašeho počítače – viz nabídka E-learning kurzy
  • Přehled nejbližších termínů školení najdete také na stránce Plánované akce – stránka zobrazuje všechny akce, které mají stanovené datum konání, kromě školení i webináře, konference, semináře, veletrhy atd.
  • Více informací o webinářích – nejbližší webináře, technické pokyny, jak se připojit, archiv webinářů
  • Nabízíme pomoc i při financování školení z evropských fondů, až do výše 100%

V oblasti školení mj. spolupracujeme se společností Počítačová služba.

Naše služby - Arkance Systems

Objevte naše nabídky integračních služeb softwarových řešení: podporu BIM, tvorbu CAM postprocesorů, vytvoření BIM knihoven, propojení s ERP systémy, konzultační služby a vývoj zakázkového softwaru.