04.11.2022

Společnost Arkance Systems připravila pro odbdobí podzim/zima 2022/2023 školicí akce pro různé aplikace i obory.

Jsme autorizovaným školicím střediskem AutodeskuAutodesk Authorized Training Center, ATC. Organizujeme školení a webináře, BIM Akademii pro pokročilé, nabízíme i e-learning.

Přihlaste se na nejbližší podzimní a zimní školení a webináře, které společnost Arkance Systems, Autorizované školicí středisko Autodesku, organizuje jako prezenční i online. Tento blok akcí je určen pro obory stavebnictví a architektura a infrastruktura. Nově nabízíme i BIM Academy pro pokročilé vzdělávání v oblasti BIM managementu – aktuálně otevíráme 2 turnusy v Brně a v Praze.

Školicí akce vás seznámí s programy Autodesku, s aplikacemi z vlastního vývoje společnosti Arkance Systems i s produkty dalších výrobců: Autodesk BIM Collaborate, Build, Civil 3D, Civil Tools, Autodesk Docs, Enscape, Grading Optimization, Holixa T4R, InfraWorks, Lumion, Navisworks, Railway Tools, Revit, Revit LT, Subassembly Composer, AGACAD Wood Framing, CNC Exporter nebo Panel Packer.

Autodesk Platinum Partner

Autodesk Revit

Základy práce s programy Autodesk Revit a Revit LT, BIM projektování, také zaměření na vzduchotechniku (VZT) a vytápění. Představení nadstavbových aplikací z vlastního vývoje Arkance Systems.

Autodesk Civil 3D

Základy práce s programem Autodesk Civil 3D – projdeme všechny základní nástroje a funkce, dále školení na tvorbu vlastních podsestav, ternénní úpravy. Představení nadstavbových aplikací z vlastního vývoje.

Autodesk Docs

Školení základů aplikace, seznámení se všemi funkcemi, efektivní práce s BIM projekční dokumentací ve společném datovém prostředí (CDE). Dále školení pro administrátora účtu/projektů.

Autodesk InfraWorks

Seznámení s uživatelským prostředím, vytvoření projektu, Model Builder, práce s komponentní silnicí, návrh křižovatek a mostů, stafážní prvky. Import a export do programu Autodesk Civil 3D.

Školicí akce pro období podzim - zima: Autodesk Revit, Civil 3D a další

Pozvánka na BIM Academy

Arkance Systems si vás dovoluje pozvat na novou akci pro BIM manažery a koordinátory – BIM Academy.

Pokud jste stávajícím manažerem BIM / koordinátorem BIM, nebo se jím chcete stát, je tento vzdělávací program určený právě pro vás. Naučíte se, jak pracovat se všemi novými standardy a osvědčenými postupy BIM.

BIM Academy - školicí akce

Přehled o všech aktuálních akcích společnosti Arkance Systems naleznete na stránce Plánované akce.

Podrobnější informace o webinářích, technické pokyny k účasti a nastavení a archív webinářů naleznete zde.

Více informací o školeních a rozdělení školení podle jednotlivých oborů naleznete na přehledové stránce školení.

Novinky a zprávy