Z důvodu posílení našich aktivit hledáme nového kolegu / novou kolegyni na pozici Konzultant(ka) CAFM, přesněji konzultant(ka) systémů správy dat se zaměřením na FM (Facility Management).

Společnost ARKANCE je největším dodavatelem CAD a GIS řešení na českém a slovenském trhu.

Dodáváme podnikové IT systémy pro významné české správce inženýrských sítí a správce majetku. Pracujeme zejména pro privátní sektor. Vyvíjíme a využíváme vlastní technologii twiGIS a Vyjadřovací portál společně s tím nejlepším ze světa OpenSource, Autodesk, Safe Software. Spolupracujeme se sesterskými organizacemi z celé Evropy, kde nacházíme potenciál pro naše řešení pro oblast CAFM. V našem týmu naleznou uplatnění absolventi i zkušení specialisté.

Pracovní náplň:
  • Aktivní participace na celém životním cyklu zákaznických projektů – od prvních konzultací a tvorby nabídky až po předání díla a případný provoz nasazeného systému
  • Návrh a architektura řešení v oblasti CAFM s využitím GIS technologií
  • Vlastní implementace navržených řešení
  • Úzká spolupráce se zákazníkem a zajišťování jeho maximální spokojenosti
  • V některých případech i provoz a údržba nasazených systémů
Požadavky na pozici:
  • Projektový a prozákaznický přístup, systematičnost
  • Praktické zkušenosti s některými CAFM či CAD technologiemi
  • Orientace v CAFM problematice, FM procesech
  • Relační databáze (např. MS SQL, Postgre SQL, Oracle) – základní dotazy SQL a správa databáze
  • Schopnost a ochota SW nejenom používat, ale rovněž instalovat, konfigurovat
  • AJ – příležitostná komunikace s kolegy v nadnárodní skupině
  • ŘP B – aktivně
Výhodou:
  • Zkušenosti s řízením projektů, přímou komunikací se zákazníkem
  • Chuť implementovat BIM přístupy a metody v rámci FM
Osobnostní předpoklady:
  • Odpovědnost a orientace na výsledek
  • Prozákaznický přístup
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce
Místo výkonu práce:

Praha, Brno, České Budějovice

Nabízíme:
  • Perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Fexibilní pracovní prostředí a pracovní doba (možnost práce z domova u nás byla samozřejmostí už před Covidem)
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, notebook, mobilní telefon, cafeterie, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní sportovní a společenské akce, aj.

Pokud vás zaujala nabídka pozice Konzultant(ka) CAFM, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis. Budeme se těšit na vaše odpovědi.

Kontakt

Arkance Systems CZ s.r.o.
Eva Fišerová
F.A. Gerstnera 52
370 01  České Budějovice
Česká republika
E-mail: info.cz@arkance-systems.com

Novinky a zprávy