10.04.2024

Tisková zpráva: 9. duben 2024, PAŘÍŽ, Francie & IRVINE, Kalifornie

ARKANCE - váš partner pro digitalizaci

Společnost ARKANCE a její dceřiná společnost U.S. CAD ve Spojených státech, přední poskytovatel technologií a služeb pro odvětví architektury, inženýrství, výstavby a provozování staveb (AECO), dnes oznámily akvizici společnosti CADD Microsystems, americké konzultační a softwarové firmy se sídlem v Alexandrii ve Virginii, která se specializuje na odvětví projektování, výstavby a provozování staveb a je platinovým partnerem společností Autodesk a Bluebeam.

Tato akvizice posiluje pozici společnosti U.S. CAD jako předního poskytovatele technologií AECO a služeb s přidanou hodnotou ve Spojených státech a zároveň významně posiluje pozici společnosti ARKANCE jako globálního lídra v oblasti komplexních digitalizačních řešení a služeb s přidanou hodnotou pro AECO a strojírenský průmysl.

Tato akvizice navíc umožňuje stavebním a strojírenským organizacím ve Spojených státech dosáhnout vyšší úrovně digitalizace a inovací. Nyní mohou využívat partnera s kompletní nabídkou, s bezkonkurenčními zkušenostmi, hlubokými odbornými znalostmi oboru, s lokálním i globálním dosahem, širokým portfoliem nejmodernějších technologií, výjimečnými poradenskými a profesionálními službami s přidanou hodnotou, prvotřídní podporou úspěchu zákazníků a technickou podporou.

Díky integraci sjednocené vize společnosti CADD Microsystems – jejích dlouholetých zaměstnanců a desetiletí vedoucího postavení v oboru – se společnostmi U.S. CAD a ARKANCE budou zákazníci i nadále využívat inovativní zkušenosti a vztahy místního technologického partnera, které budou podpořeny rozšířeným dosahem a podporou globálního partnera. Spojení společností ARKANCE, U.S. CAD a CADD Microsystems ztělesňuje přístup Better Together, který posouvá kupředu celý ekosystém zákazníků a partnerů v tomto oboru.

Díky této významné akvizici společnost ARKANCE téměř zdvojnásobí svůj obrat ve Spojených státech a zároveň rozšíří svůj globální dosah. Od svého vzniku v roce 2018 se společnost ARKANCE stala vedoucím globálním partnerem společností Autodesk a Bluebeam s celkem 1 300 zaměstnanci v 18 zemích.

ARKANCE a její pobočka U.S. CAD kupují CADD Microsystems

„Spojení s výjimečnými společnostmi, které posílí naše schopnosti a poskytnou zákazníkům i celému odvětví špičkové služby a podporu, a to zejména v době nebývalé transformace, je pro budoucnost našeho podnikání klíčové. Společnost CADD Microsystems má neuvěřitelně talentovaný tým, působivý seznam zákazníků a vynikající vedoucí postavení v oboru. Jako spojená skupina U.S. CAD a CADD Microsystems máme pokrytí po celém USA. Vítáme tým společnosti CADD Microsystems v naší rodině ARKANCE, kde zahajujeme další fázi růstu, abychom našim zákazníkům z veřejného i soukromého sektoru poskytli větší odbornost a vyšší hodnotu,“ říká Daniel Counts, generální ředitel společnosti U.S. CAD a výkonný viceprezident společnosti ARKANCE Americas.

„Společnost ARKANCE dorostla do kritické velikosti, která jí umožňuje vyvíjet sofistikovaná řešení zcela odpovídající komplexním požadavkům zákazníků. Tato akvizice zvyšuje naši schopnost realizovat je v úzké součinnosti s našimi zákazníky po celých Spojených státech a v dalších 17 zemích světa. Naší ambicí je být důvěryhodným partnerem pro digitální transformaci našich zákazníků tím, že jim umožníme vyvážit kvalitu, dopad na životní prostředí a ziskovost. Opíráme se o mezinárodní tým odborníků z oboru, kteří rozumí výzvám neustále se měnícího digitálního prostředí.“

Greg Arranz, generální ředitel společnosti ARKANCE

„Rozhodli jsme se spojit síly se společnostmi ARKANCE a U.S. CAD, abychom vytvořili a využili příležitosti, které lze dosáhnout jen spojením našich společností,“ říká Jeff Gravatte, generální ředitel společnosti CADD Microsystems. „Využitím našich společných a jedinečných silných stránek a naší sladěné kultury vytváříme vedoucí sílu v oboru, která bude v Severní Americe bezkonkurenční. Synergie, kterou naše spojené společnosti vytvářejí, je ohromující. Díky naší společné síle v oblasti řešení AECO, zastoupení společnosti U.S. CAD na západním I východním pobřeží a dominantnímu postavení v oblasti státní správy jsme připraveni poskytnout našim zákazníkům ještě hodnotnější řešení. Díky společnému charakteru našich firemních kultur – zaměřených na zkušenosti zaměstnanců, zákazníků a partnerů – si nemůžeme být jistější naší společnou schopností vést naše zákazníky v úsilí o transformaci jejich podnikání.“

Profily společností

Logo společnosti CADD Microsystems

O společnosti CADD Microsystems

CADD Microsystems je poradenská a softwarová firma specializující se na všechny fáze životního cyklu staveb. Jsme celostátně uznávanou autoritou v oblasti technologických řešení pro projektování, výstavbu a provozování staveb a máme více než 30 let zkušeností v oboru. Jsme platinovým partnerem společnosti Autodesk, platinovým partnerem společnosti Bluebeam, certifikovaným partnerem FM:Systems, globálním partnerem v oblasti eTraining a jedním z největších poskytovatelů produktů a služeb Autodesk pro federální vládu a komerční firmy. Dovolte nám, abychom vám ještě dnes pomohli dosáhnout vašich obchodních cílů a ukázali vám, proč jsme získali nejlepší hodnocení spokojenosti klientů ve své třídě.

Více informací naleznete na www.caddmicrosystems.com.

Logo společnosti U.S. CAD

O společnosti U.S. CAD, An ARKANCE Company

Společnost U.S. CAD, An ARKANCE Company, je předním poskytovatelem technologií AECO, služeb s přidanou hodnotou a platinovým partnerem společností Autodesk a Bluebeam, který pomáhá organizacím všech velikostí využívat digitalizaci k získání více zakázek pro jejich podniky, k dosažení lepších výsledků projektů a ke zlepšení udržitelnosti. Společnost U.S. CAD, kterou v červnu 2023 koupila společnost ARKANCE, přední globální partner v oblasti digitalizace pro AECO a strojírenský průmysl a tvůrce softwarového portfolia Be.Smart, si klade za cíl posílit postavení zákazníků v Severní Americe pomocí inovativních technologií a služeb, které jim umožní budovat lepší svět.

Chcete-li se dozvědět více, navštivte uscad.com nebo www.arkance.net.

Logo společnosti ARKANCE

O společnosti ARKANCE

Posláním společnosti ARKANCE je vést strojírenský a stavební průmysl oblastí digitální transformace. Spoluprací s předními světovými technologickými firmami a vývojem doplňkových softwarových řešení optimalizuje společnost ARKANCE projekty svých zákazníků ve všech fázích životního cyklu. Společnost ARKANCE byla založena v roce 2018. Společnost ARKANCE, vedená inovativní strategií Partner to Build Smarter, kombinuje své oborové softwarové portfolio Be.Smart a odborné profesionální služby s řešeními od sítě technologických partnerů světové úrovně. S více než 1 300 zaměstnanci rozmístěnými v 50 pobočkách po celém světě v 18 zemích je společnost ARKANCE uznávaným lídrem v oblasti digitální transformace.

Více informací najdete na adrese www.arkance.net.

 

Kontakty

U.S. CAD, An ARKANCE Company

Marie Racewicz
(877) 648-7223
marie.racewicz@uscad.com

CADD Microsystems

Amanda Wilkinson
(703) 924-5321
amanda.wilkinson@caddmicrosystems.com

ARKANCE - filozofie společnosti

Novinky a zprávy