Z důvodu posílení našich aktivit hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni na pozici IT specialista/konzultant.

Arkance Systems CZ s.r.o. je největším dodavatelem CAD a GIS řešení na českém a slovenském trhu.

Dodáváme podnikové IT systémy pro významné české správce inženýrských sítí a správce majetku. Pracujeme zejména pro privátní sektor. Vyvíjíme a využíváme vlastní technologii twiGISVyjadřovací portál společně s tím nejlepším ze světa OpenSource, Autodesk, Safe Software. Spolupracujeme se sesterskými organizacemi z celé Evropy. V našem týmu naleznou uplatnění absolventi i zkušení specialisté.

Pracovní náplň:

IT specialista/konzultant se podílí na realizaci zákaznických projektů ve všech fázích: od počátečních konzultací se zákazníkem a spolupráci na nabídce, přes návrh řešení a jeho architektury, vlastní realizaci, předání díla a v některých případech provozování nasazeného systému. Jedná se o atraktivní oblast mapových (GIS) aplikací a systémů.

Požadavky na pozici:
  • Projektový a pro-zákaznický přístup, systematičnost
  • Praktické zkušenosti s prostředím MS Windows / Windows Server / IIS
  • Relační databáze (např. MS SQL, Postgre SQL, Oracle) – základní dotazy SQL a správa databáze
  • AJ – příležitostná komunikace s kolegy v nadnárodní skupině
  • ŘP B – aktivně
Výhodou:
  • Zkušenosti se skriptováním/programováním (Python, JS, .NET aj.)
  • Zkušenosti s platformou MS Azure a Office 365
  • Vhled do oblastí GIS, stavebnictví
  • Speciální nabídku od nás dostanou uchazeči se zkušeností v oblasti vyjadřování k existenci sítí (potřebujeme rozšířit kapacitu pro náš produkt Vyjadřovací portál)
Osobnostní předpoklady:
  • Odpovědnost a orientace na výsledek
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost
Místo výkonu práce:
  • Praha, České Budějovice, Brno
Nabízíme:
  • Perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní prostředí a pracovní doba (možnost práce z domova u nás byla samozřejmostí již před Covidem)
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, notebook, mobilní telefon, cafeterie, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní sportovní a společenské akce, aj.

Pokud vás zaujala nabídka pozice IT specialista/konzultant, neváhejte nám zaslat svůj životopis. Čekají na vás kolegové, kteří se těší na nového člena týmu!

Kontakt

Arkance Systems CZ s.r.o.
Eva Fišerová
F.A. Gerstnera 52
370 01  České Budějovice
Česká republika
E-mail: info.cz@arkance-systems.com

Novinky a zprávy