17.04.2024

Špičkové software a služby pro naše zákazníky po celém světě

Vážení zákazníci,

v nejbližších měsících odhalíme novou podobu společnosti ARKANCE. Tento krok je důležitým milníkem na naší cestě za inovacemi a plněním závazku poskytování vynikajících služeb.

Naše obchodní názvy v současné době měníme z Arkance Systems na ARKANCE.

Tato změna předznamenává větší zaměření na globální spolupráci a přináší vám širší nabídku technologií a profesionálních služeb. Jeden ze základních kamenů naší nabídky spočívá v našem speciálně vytvořeném softwarovém portfoliu Be.Smart. Jedná se o sadu řešení pro bezproblémovou integraci s našimi technologickými partnery světové třídy, která vám nabídne ty nejmodernější funkce a možnosti, abyste mohli výsledky svých projektů posunout na další úroveň.

I když se naše podoba vyvíjí, můžete si být jisti, že v jádru zůstáváme stejným týmem, který se vám snaží poskytovat špičkové služby.

ARKANCE – nové jméno, profil a vize společnosti

ARKANCE - váš partner pro digitalizaci

Co se tedy mění?

Od poloviny roku přijmou celosvětově všechny naše obchodní značky ARKANCE – nové jméno a novou identitu. Pod touto značkou strategicky sjednocujeme naše entity po celém světě. Pokračujeme v našem poslání dosáhnout zásadní změny ve výsledcích projektů ve stavebnictví, infrastruktuře a zpracovatelských odvětvích díky našim prvotřídním službám a řešením.

Oslavíme to spuštěním nových moderních a propracovaných webových stránek na adrese www.arkance.world.

A co se nemění?

Ačkoli se mění náš název, naše odhodlání poskytovat kvalitní služby zůstává. Všechny smlouvy, dohody a závazky budou i nadále platit podle stávajících podmínek. Kontinuita podnikání a integrita našich procesů jsou naší absolutní prioritou.

S novou identitou naší značky chceme do budoucna znovu potvrdit naše odhodlání poskytovat komplexní služby, které pokrývají všechny aspekty vašich potřeb – od vývoje a integrace až po implementaci, školení a poradenské služby. Náš závazek nabízet komplexní řešení je i nadále neochvějný a jsme nadšeni, že můžeme být společně s vámi součástí této nové kapitoly.

Když se zamyslíme nad naší dosavadní cestou, jsme hrdí na ty významné milníky, kterých jsme spolu dosáhli. Tyto úspěchy upevnily naši pozici předního globálního poskytovatele služeb a řešení a jsme nesmírně vděční za vaši důvěru a podporu během tohoto transformačního procesu.

V případě jakýchkoli dotazů nebo žádostí o vysvětlení týkajících se této změny nás neváhejte kontaktovat na adrese info.cz@arkance-systems.com a sledujte zde naši cestu. Jsme odhodláni zajistit bezproblémovou transformaci a rádi vám zodpovíme jakékoli dotazy.

Pojďme zlepšit způsob, jakým spolupracujeme na tvorbě lepšího světa!

Vaše společnost ARKANCE

Produkty Autodesk 2025 od ARKANCE - jsme největší partner Autodesku na světě

Novinky a zprávy