Arkance Systems CZ s.r.o. je největším středoevropským partnerem společnosti Autodesk. Máme nejvyšší statut Autodesk Platinum Partner. Dodáváme CAD/CAM/CAE, BIM, GIS/FM a PDM/PLM řešení pro strojírenství, stavebnictví a architekturu, mapování, liniové stavby, 3D vizualizace, správu dokumentů a správu majetku. Společnost je součástí skupiny ARKANCE.

Z důvodu posílení našich aktivit hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici “Obchodní konzultant/ka IT řešení” pro segment GIS, Facility management, Servisní činnosti.

Obchodní konzultant bude zodpovídat za získávání nových zákazníků a rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky společnosti Arkance Systems CZ.

Pracovní náplň:
  • Aktivní oslovování zákazníků, zjišťování obchodního potenciálu,
  • realizace obchodních schůzek, analýza prostředí zákazníka a jeho potřeb, identifikace a rozvoj obchodních příležitostí,
  • tvorba a prezentace nabídek u zákazníků,
  • vyjednávání obchodních podmínek a příprava smluvních dokumentů,
  • rozvoj vztahů se zákazníky,
  • sledování trhu, nových trendů a konkurence v oblasti BIM/GIS/CAD systémů,
  • vedení obchodní administrativy,
  • spolupráce s obchodním a technickým týmem.
Požadavky na pozici:
  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru, obor stavebnictví či GIS výhodou,
  • alespoň 1 rok zkušenost s prodejem a obchodními aktivitami v technické oblasti (GIS, stavebnictví, strojírenství, technologická řešení, SW aj.),
  • znalost a zájem o BIM/GIS/CAD technologie a produkty (zejména firmy Autodesk či open-source GIS) velkou výhodou,
  • základní znalost AJ,
  • ŘP sk. B – aktivně,
  • časová flexibilita.
Místo výkonu práce:
  • České Budějovice / Praha (Jihočeský kraj, Vysočina, Plzeňský kraj)
Nabízíme:
  • Perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu dynamicky se rozvíjející mezinárodní firmy,
  • práce na zajímavých projektech u významných českých i zahraničních zákazníků,
  • moderní pracovní prostředí,
  • pružná pracovní doba,
  • školení měkkých i odborných dovedností, možnost certifikací,
  • odborné zaškolení na pozici a možnost kariérního postupu,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, služební automobil, notebook, mobilní telefon, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, příspěvek na stravování a volnočasové aktivity, penzijní připojištění, firemní sportovní a společenské akce, možnost práce home office aj.

Pokud vás zaujala nabídka pozice “Obchodní konzultant/ka IT řešení”, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis. Budeme se těšit na vaše odpovědi.

Kontakt

Arkance Systems CZ s.r.o.
Eva Fišerová
F.A. Gerstnera 52
370 01  České Budějovice
Česká republika
E-mail: info.cz@arkance-systems.com

Novinky a zprávy