ARKANCE je celosvetovým partnerom spoločnosti Autodesk. Máme najvyšší status Autodesk Platinum Partner. Dodávame CAD/CAM/CAE, BIM, GIS/FM a PDM/PLM riešenia pre strojárstvo, stavebníctvo a architektúru, mapovanie, líniové stavby, 3D vizualizácie, správu dokumentov a správu majetku.

Rozširujeme náš tím a hľadáme šikovného, komunikatívneho kolegu alebo kolegyňu na pozíciu „Obchodný konzultant riešení pre stavebníctvo“, divízia AEC – Architecture, Engineering, Construction.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Aktívne kontaktovanie zákazníkov, zisťovanie obchodného potenciálu
  • Realizácia obchodných stretnutí, analýza prostredia zákazníka a jeho potrieb
  • Tvorba a prezentácia ponúk
  • Vyjednávanie obchodných podmienok a príprava zmluvných dokumentov
  • Rozvoj vzťahov so zákazníkmi
  • Sledovanie trhu, nových trendov a konkurencie v oblasti CAD/BIM/CDE systémov
  • Vedenie obchodnej administratívy
  • Spolupráca s obchodným a technickým tímom
Zamestnanecké výhody, benefity:
  • Perspektívna a zaujímavá práca v priateľskom kolektíve dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
  • Práca na zaujímavých projektoch u slovenských aj zahraničných zákazníkov
  • Flexibilný pracovný čas, moderné pracovné prostredie
  • Výučba angličtiny, odborné školenie na pozícii a možnosť kariérneho postupu
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • 5 týždňov dovolenky
  • Služobné auto, notebook, mobilný telefón
  • Príspevok na stravovanie, voľnočasové aktivity, dôchodkové príspevky, zľavy na IT produkty, zvýhodnené zamestnanecké tarify
  • Firemné športové a spoločenské akcie
  • Možnosť práce home office
  • Miesto výkonu práce: Slovenská republika
Ostatné požiadavky:
  • Vzdelanie v odbore: SŠ/VŠ vzdelanie technického alebo ekonomického zamerania, odbor stavebníctvo výhodou
  • Jazykové znalosti: Anglický jazyk – stredne pokročilý (B2)
  • Vodičský preukaz B
Prax na pozícii / v oblasti:
  • Aspoň 1 rok skúseností s predajom a obchodnými aktivitami v technickej oblasti

Ak máte záujem o pozíciu „Obchodný konzultant riešení pre stavebníctvo“, pošlite nám svoj životopis. Tešíme sa na vaše odpovede.

Kontakt

Arkance Systems CZ s.r.o.
Eva Fišerová
F.A. Gerstnera 52
370 01  České Budějovice
Česká republika
E-mail: info.cz@arkance-systems.com

Novinky a zprávy