GIS technologie pro vodárenskou infrastrukturu

GIS je pro vlastníky a provozovatele infrastruktury ve vodárenství jedním z klíčových informačních systémů, takže jeho kvalita a dostupnost má zásadní vliv na chod dané společnosti v řadě různých agend a profesí.

Naše řešení pro vodárenství těží z osvědčeného produktu Autodesk AutoCAD, které je blízké řadě inženýrských profesí ve vodárenství, a slouží pro efektivní správu geografických, popisných a pasportizačních dat o veškeré vlastněné či provozované infrastruktuře. Data jsou spravována v jedné centrální databázi a pomocí moderní mapové aplikace twiGIS jsou publikována koncovým uživatelům nejen z řad zaměstnanců, ale třeba i starostů či dalším dotčeným osobám.

Důsledkem kvalitního a efektivního GIS jsou kvalitní data, která lze využít pro další agendy – například podpora a automatizace procesu vyjadřování k existenci sítí pomocí našeho Vyjadřovacího portálu.

„twiGIS výrazne prekonal naše očakávania. Funkčne vyhovuje požiadavkám väčšiny používateľov a pritom je rýchly a užívateľsky prívetivý. Vďaka použitiu na mobilných telefónoch a tabletoch sa dramaticky zjednodušil prístup k aktuálnym dátam v teréne – napríklad pri riešení porúch. Plánujeme ho používať aj pre mobilný zber a aktualizáciu dát.“

Ján Kobyda, vedoucí oddělení informačních technologií

Infra Services, a.s.

Vodárenství - vodovodní potrubí
Vodárenství - kvalitní a efektivní GIS pro kvalitní data
Produkty

    Zákaznické reference

    GLP

    Přední investor a developer logistické a průmyslové výstavby využívá BIM a CAFM řešení od Autodesku a Arkance Systems