24.03.2023

Jarní promo společnosti AGACAD - 4 licence za cenu 2

Chcete zrychlit a zpřesnit práci v programu Autodesk Revit? Automatické nástroje pro Revit od společnosti AGACAD (součást skupiny Arkance) vám mohou ušetřit hodiny práce při 3D modelování, vytváření projektové dokumentace a správě dat.

Nyní můžete získat 4 moduly AGACAD za cenu dvou! Jarní promo akce platí jeden měsíc, od 30. března do 30. dubna 2023, a vztahuje se na nové roční předplatné licencí produktů AGACAD. Nepropásněte tuto výhodnou nabídku a zlepšete efektivitu vašeho BIM týmu. V případě zájmu o jarní promo nabídku prosím kontaktujte obchodní oddělení Arkance Systems.

Akce se týká těchto aplikací:

AGACAD Precast Concrete
AGACAD Cut Opening
AGACAD Smart Documentation
AGACAD Smart Browser
AGACAD Smart Assemblies
AGACAD Wood Framing
AGACAD MEP Hangers
AGACAD Smart Connections
AGACAD Metal Framing
Upřesnění pro kolekce modulů, suites v akci jarní promo:
  • Wood Framing – zahrnuje Wood Framing Suite, Wood Framing Wall, Wood Framing Floor, Wood Framing Roof, Wood Framing CLT, Wood Framing SIPS a Wood Framing OAK
  • Metal Framing – zahrnuje Metal Framing Suite, Metal Framing Wall, Metal Framing Floor a Metal Framing Roof

Vytvořte si vlastní ideální balíček pluginů pro Autodesk Revit, zlepšete práci celého týmu. Příklady:

2x Wood Framing Suite + 2x Wood Framing Wall

2x Smart Documentation + 1x Smart Browser + 1x MEP Hangers

1x Precast Concrete + 1x Smart Documentation + 1x Smart Browser + 1x Cut Opening

Produkty společnosti AGACAD s popisem v češtině

MEP Hangers - software od firmy AGACAD

AGACAD MEP Hangers

MEP závěsy a podpěry rozvodových tras v Revitu®: BIM softwaru pro rychlé a přesné rozvržení. MEP Hangers poskytuje rychlý a snadný způsob velkoplošného uspořádání podpěr a závěsů v modelu Revit®.

Nástroj pracuje se všemi trasami, včetně potrubí, trubek, kabelových žlabů a vedení. Získáte přesný seznam materiálu a stavební výkresy, stejně jako přesný postup montáže v místě stavby díky funkcím BIM-to-field.

Wood Framing - software od firmy AGACAD

AGACAD Wood Framing

BIM a 3D software k modelování dřevěných konstrukcí pro návrhy prefabrikovaných dřevěných rámových konstrukcí v Revit®. Pro pozemní stavitelství, detailování, projektovou dokumentaci a konstrukci.

Zahrnuje specializovaná konstrukční řešení pro budovy navržené se stavebními izolačními panely (SIP), křížově vrstveným dřevem (CLT neboli KHL panely) nebo vazníkovými konstrukcemi (konstrukce z masivu nebo trámové sloupové konstrukce – dřevěné nosné soustavy budov.

Smart Documentation - software od firmy AGACAD

AGACAD Smart Documentation

Sada nástrojů pro Autodesk Revit, která umožňuje rychlou, přesnou a kvalitní tvorbu projektové dokumentace. Všechny užitečné nástroje jsou dostupné na jednom místě v kompaktním balíčku.

Aplikace je určená pro všechny architekty, stavební inženýry a projektanty, designéry nebo výrobce. Smart Documentation automaticky vygeneruje zakótované a popsané výkresy, výpisy a výkazy prvků.

Smart Browser - software od firmy AGACAD

AGACAD Smart Browser

Smart Browser je aplikace pro hromadnou správu parametrů Revitu a práci s rodinami. Nabízí uživatelsky přívětivé a přehledné prostředí, ve kterém lze efektivně a kontrolovatelně spravovat data.

Smart Browser je modulární aplikace. Každý modul je přizpůsoben podle role uživatele v procesu přípravy BIM projektu – BIM manažer, BIM koordinátor (team leader), projektant.

Metal Framing - software od firmy AGACAD

AGACAD Metal Framing

Rychlé a snadné navrhování lehkých kovových konstrukcí. Soubor funkcí aplikace Metal Framing zahrnuje nástroje pro navrhování prefabrikovaných panelů, krovů a vazníků z ocelových za studena tvářených profilů (CFS).

Moduly aplikace Metal Framing umožní navrhovat rovněž obvodové pláště, sloupko-příčkové fasády, provětrávané fasády a sandwichové panely. Nástroje aplikace vám pomůžou eliminovat zbytečné chyby, efektivně navrhnout kovové konstrukce a zajistí data pro výrobu na CNC strojích a CAD/CAM výrobních linkách.

Panel Packer - software od firmy AGACAD

AGACAD Panel Packer

Sada užitečných funkcí pro organizaci balení a logistiky dřevěných a lehkých ocelových prefabrikovaných panelů. Užitečný nástroj, který pomůže, aby byly správné panely ve správný čas na správném místě.

Aplikaci Panel Packer využijí architekti, stavební inženýři, stavitelé, výrobci a další odborníci ve stavebnictví, kteří se zabývají prefabrikovanými stavebními prvky.

Cut Opening - software od firmy AGACAD

AGACAD Cut Opening

Užitečná aplikace pro vkládání a správu prostupů v BIM modelu v Autodek Revit. Tento nástroj umožňuje snadno vkládat prostupy do stěn, podlah, stropů, střech, podhledů, nosníků a sloupů.

Pokročilé funkce aplikace Cut Opening umožňují vkládat prostupy tam, kde se střetávají liniová vedení instalací TZB, nebo konstrukční rámová konstrukce s ostatními stavebními konstrukcemi.

Precast Concrete - software od firmy AGACAD

AGACAD Precast Concrete

Softwarové řešení pro návrh, modelování a výrobu prefabrikovaných betonových prvků a konstrukcí v prostředí Autodesk Revit. Aplikace automatizuje návrh betonových prvků, jako jsou stěnové panely, sloupy, nosníky anebo stropní panely.

Uživatelé mohou tak vytvořit přesný BIM model, generovat výkresy a exportovat data pro výrobu a montáž. Precast Concrete snižuje náklady a zvyšuje produktivitu.

AGACAD je partnerem Arkance Systems

Společnost AGACAD sídlí v pobaltské Litvě, zemi s technologicky vyspělou EU ekonomikou a centrem IT služeb.

Zabývá se vývojem průmyslových BIM technologií, vývojem CAD a BIM softwaru a poskytuje konzultační a školicí služby pro BIM profesionály. Obzvláště silnými oblastmi odborných znalostí jsou správa BIM obsahu a jeho klasifikace, BIM pro předvýrobu, vývoj digitálních nástrojů a BIM pro správu podniků.

V roce 2021 se AGACAD stal součástí skupiny ARKANCE. Nyní je partnerskou společností Arkance Systems.

Jarní promo AGACAD 2023

Novinky a zprávy