04.01.2024

Co se nyní děje s Autodesk Fusion - cloud, umělá inteligence, inovace

Autodesk Fusion je velmi oblíbená a dostupná 3D CAD/CAM aplikace s jednoduchým ovládáním. Velmi dynamicky se vyvíjí, aktuálně mění název (už bez “360”) a představuje oborový cloud pro navrhování, strojírenství a výrobu.

Stává se součástí širší cloudové platformy Autodesk Design and Make, založené na datech a umělé inteligenci (Artificial Intelligence, AI). Platforma sjednocuje data a pracovní postupy napříč odvětvími. Tvoří jí služby Autodesk Platform Services (APS) a 3 oborové cloudy: Fusion, Forma a Flow. Otevírá se tak cesta pro inovativní řešení, mezioborová řešení i průlomové změny.

Autodesk Fusion nabízí jednotné pracovní prostředí pro 3D navrhování a spolupráci, generativní design, umělou inteligenci, automatizaci, počítačem podporovanou výrobu a obrábění, aditivní výrobu a 3D tisk, simulace. Nově můžete využít konfigurace – různé varianty výrobku – velmi rychle, bez objemných dat.

Aplikaci Fusion využijí jak jednotlivci – kutilové, podnikatelé, tak i startupy, menší a střední firmy a velké organizace. Představuje vyjímečnou příležitost a konkurenční výhodu.

Změňte váš proces návrhu a výroby. Odborníci z ARKANCE vám rádi pomohou. Podívejte se na záznam webináře Revoluční Autodesk Fusion.

Mimořádná nabídka Fusion od společnosti ARKANCE

Cena Autodesk Fusion vzroste 30. ledna 2024. Do zdražení aplikace se promítá: zlevnění a sloučení některých funkčních rozšíření (Fusion Extensions), podstatné rozšíření a zrychlení Fusion a integrace nových AI nástrojů. Více informací o změnách složení a cen Fusion a Autodesk Fusion Industry Cloud naleznete v listopadovém příspěvku na blogu Inventor guru společnosti ARKANCE.

My ale máme pro vás řešení – akci Mimořádná nabídka Fusion. V rámci akce získáte od společnosti ARKANCE aplikaci Autodesk Fusion se slevou 30 %. Navíc si aktuální cenu obnovy subscription zafixujete na 3 roky dopředu, tedy až do roku 2027. Tato fixace ceny obnovy platí i pro všechny stávající (k 30. 1. 2024) předplatitele. Neváhejte a využijte této mimořádné nabídky, která se nebude opakovat.

Pouze u ARKANCE dále získáte bezplatnou českou lokalizaci a bonus doplňky CS+. Akce platí pro nová roční předplatná (subscriptions) a dvě následující obnovy předplatného (renewals) a trvá od 4. ledna do 29. ledna 2024.

Produkt
Sleva na roční subscription a fixace ceny obnovy na 3 roky
  Autodesk Fusion 30 %

Předplatné Fusion od ARKANCE - získejte bonusy a výhody:

  • Naší dlouholetou zkušenost z implementací CAD/CAM řešení na českém a slovenském trhu
  • Naší tradiční Českou lokalizaci Fusion 360, včetně výukových nástrojů Průvodce Fusionem
  • Desítky vlastních CAM postprocesorů pro lokální stroje a řídicí systémy
  • Plný sortiment funkčních rozšíření Fusion 360 díky specializaci Autodesk MAKE
  • Bezplatnou bonusovou aplikaci Fusion Tools pro zákazníky ARKANCE a další doplňky a nadstavby z vlastního vývoje
  • Nabídku školení a e-learningových programů pro rychlé naučení programu
  • Knihovnu 3D prvků
  • Širokou nabídku webinářů a příkladů využití Fusion 360
  • Širokou technickou podporu (Helpdesk, CADforum.cz, Facebook skupina)

Cena a další informace

Aktuální zvýhodněnou cenu produktu Autodesk Fusion najdete na CAD e-shopu:

CAD eShop

Další informace viz stránka Fusion 360 a portál F360.cz. Viz též bezplatná trial verze.

Akci “Mimořádná nabídka Fusion” nelze kombinovat s jinými akcemi. S případnými dotazy prosím kontaktujte ARKANCE, největšího partnera Autodesku na světě.

Autodesk Fusion - mimořádná nabídka

Novinky a zprávy