27.11.2023

Připravili jsme pro vás množství nových i oblíbených kurzů

Společnost ARKANCE vás zve k účasti na nových školeních. Vzdělávejte se u nás – nabízíme mnohaleté zkušeností, jsme globálním platinovým partnerem Autodesku a autorizovaným školicím střediskem Autodesku. Absolventi školení získají certifikát ATC.

Naučíme vás programy Autodesk Fusion 360 – v oblasti CAD i CAM, Autodesk AutoCAD LT, Autodesk AutoCAD, Autodesk Inventor i další. Kurzy organizujeme pro začátečníky, středně pokročilé i pokročilé uživatele. U pokročilejších školení se zaměřujeme na konkrétní problémy a zkušenosti z praxe.

CAD/CAM školení organizujeme v Praze, Brně, i online. První termíny jsme připravili již na prosinec 2023, další pak na leden až duben 2024. Nabídku budeme dále rozšiřovat. Na většinu našich školení lze navíc využít dotací MPSV (Ministerstvo práce a sociálních věcí).

Autodesk Platinum Partner

CAD/CAM školení - co se můžete naučit

Školení Autodesk Fusion od společnosti ARKANCE

Školení Autodesk Fusion 360

Autodesk Fusion 360 je revoluční 3D CAD/CAM/CAE aplikace pro digitální prototypování a spolupráci, založená na cloudu. Jedná se o jeden z nejrychleji se vyvíjejících produktů Autodesku, který navíc nabízí řadu rozšíření (Extensions) s dalšími pokročilými funkcemi.

Připravili jsme pro vás množství kurzů pro začátečníky a středně pokročilé. Můžete se naučit konstruování – tvorbu 3D modelů součástí a sestav, ale i 2D a 3D obrábění – řízení CNC strojů pomocí CAM funkcí softwaru, generování NC kódů. Dále například zásady a principy tvorby dokumentace, generativní navrhování s využitím AI, možnosti programování frézovacích center s děličkou, programování soustružnicko-frézovacích center, rozšíření Machining Extension a další funkce.

Školení Autodesk AutoCAD LT a Autodesk AutoCAD

Všichni ho znají, ale kdo ho opravdu detailně umí? Autodesk AutoCAD – návrh každého detailu. Světově nejrozšířenější CAD aplikace, v podstatě CAD standard pro 2D a 3D navrhování. Autodesk AutoCAD LT je jednodušší verze plného AutoCADu, představuje cenově dostupnou možnost pro váš konstrukční tým.

Máme pro vás kurzy pro začátečníky. Naučíte se například základy práce s AutoCAD LT/AutoCAD, kreslení, úpravy, hladiny, kótování a bloky. Tvorbu, úpravy a tisk technické dokumentace. Z funkcí AutoCADu vás dále naučíme práci s atributy, tabulky, externí reference, export výkresů a další možnosti programu.

Školení Autodesk AutoCAD od společnosti ARKANCE
Školení Autodesk Inventor Professional od společnosti ARKANCE

Školení Autodesk Inventor

Dalším ikonickým produktem, který již dlouho dodáváme, implementujeme, dovyvíjíme a školíme, je Autodesk Inventor – viz také naše sekce Historické okénko. Inventor je spolehlivý nástroj pro 2D i 3D strojírenské konstruování, navrhování lepších výrobků, správu konstrukčních procesů a sdílení dat.

Připravili jsme pro vás širokou nabídku kurzů pro středně pokročilé a pokročilé uživatele, například víceobjemové modelování dílů a plechů, tvorbu sestav, Top-Down modelování, inteligentní modely iLogic, stavy modelů, variantní návrhy, pokročilou tvorbu výkresové dokumentace. Dále pevnostní analýzu, výpočty metodou konečných prvků (MKP, FEM), statickou analýzu I. a II., modální analýzu, animaci a řízení velkých sestav.

Další informace a akce společnosti ARKANCE

  • Všechna CAD/CAM školení naleznete na stránce CAD/CAM pro strojírenství a výrobu.
  • Přehled o všech aktuálních akcích společnosti ARKANCE naleznete na stránce Plánované akce.
  • Pravidelně organizujeme také webináře. Přehled chystaných webinářů, další informace, technické pokyny k účasti a nastavení i archiv webinářů naleznete zde.
  • Rozcestník pro všechna ARKANCE školení – informace a rozdělení školení podle jednotlivých oborů naleznete na přehledové stránce školení.
  • Můžete využít i pravidelně se opakující akce Den s CAD/PDM expertem  – poraďte se s odborníkem z ARKANCE.
Tip!

Využijte vyhledávání a/nebo filtrování a vyberte si kurz podle typu (dotační školení, e-learning apod.), podle místa konání, podle úrovně a podle produktů, kterých se školení týká.

Novinky a zprávy