26.07.2022

Nabídka plných licencí programů Autodesku na 90 dní: Inventor nebo Revit nebo Civil 3D

Po dobu 3 měsíců si můžete vyzkoušet plné licence nejpoužívanějších BIM nástrojů Autodesk pro pozemní a inženýrské stavby – Revit a Civil 3D – nebo parametrický 3D modelář Inventor Professional se širokými možnostmi automatizace navrhování. K těmto licencím od nás dostanete podporu, bonusové nadstavbové aplikace, šablony a knihovny, v případě BIM nástrojů i rozsáhlé výukové materiály. Ověřte si reálné přínosy ve vaší každodenní praxi a buďte BIM Ready nebo 3D Ready za 90 dní.

Nabídka je atraktivní zejména pro stávající uživatele AutoCADu LT a AutoCADu, protože jim dává možnost upgradu na výkonnější moderní nástroje, se zachováním kompatibility s formátem DWG i s principy a způsobem ovládání jejich návrhového softwaru.

Autodesk Revit 2023 od Arkance Systems - produktový obrázek
Autodesk Civil 3D 2023 od Arkance Systems - produktový obrázek
Autodesk Inventor Professional 2023 od Arkance Systems - produktový obrázek

Projektujete?

V roce 2023 bude v České republice zaveden tzv. BIM mandát. To znamená, že všechny nadlimitní veřejné zakázky pozemních a inženýrských staveb budou muset být zpracované BIM metodikou a odevzdané dle připravovaných projekčních standardů. Řešíte takové zakázky? Jste subdodavatelem firem, které je řeší? Nebo byste chtěli být? Vyžaduje soukromý investor využití BIM technologií?

Nyní máte jedinečnou příležitost si vyzkoušet a vyškolit se v nejžádanějších BIM systémech na trhu – Autodesk Revit a Autodesk Civil 3D – s využitím BIM startovacích balíčků plných benefitů, tzv. BIM Ready Pack od společnosti Arkance Systems, PLATINUM partnera Autodesku.

Podrobnosti zjistíte na stránce BIM Ready Pack pro Autodesk Revit (pozemní stavby) a BIM Ready Pack pro Autodesk Civil 3D (inženýrské stavby).

Konstruujete?

Měnící se svět výroby klade zvýšené nároky na flexibilitu, na rychlost reakcí na poptávky, na rychlé zavádění novinek a změn do výroby, na konfigurovatelnost výrobků, na automatizaci navrhování, na snížení nákladů. Chcete naplnit zvýšené požadavky vašich zákazníků? Chcete zefektivnit přípravu výroby? Chcete vašim zákazníkům nabídnout konfigurovatelné výrobky s různými variantami?

Nyní máte jedinečnou příležitost si vyzkoušet a vyškolit se v jednom z nejžádanějších 3D CAD systémů na trhu – Autodesk Inventor – s využitím 3D startovacího balíčku plného benefitů, tzv. 3D Ready Pack od společnosti Arkance Systems, PLATINUM partnera Autodesku.

Podrobnosti zjistíte na stránce 3D Ready Pack pro Autodesk Inventor – využijte licenci na 125 %.

Autodesk Platinum Partner

Tato akce není jen standardní Trial verzí. Provedeme vás jednotlivými aplikacemi od společností Autodesk i Arkance Systems, jejich instalací, funkcemi a naučíte se je využívat pro vaši každodenní praxi. Máme pro vás řadu dalších bonus nástrojů a knihoven.

Pozn.: žádost na poskytnutí zkušební licence na max. dobu 90 dnů probíhá v rámci Autodesk Extended Evaluation Request programu. Autodesk si vyhrazuje právo tento požadavek zamítnout bez udání důvodu. Zkušební licence může být využita pouze na testovací účely mimo komerční použití.

Den s CAD/PDM expertem – bezplatné konzultace

Naskočte do moderních 3D návrhových technologií se zkušeným průvodcem!

Buďte BIM Ready a 3D Ready s novými startovacími balíčky

Novinky a zprávy