3D Ready Pack Inventor - využijte licence na 125 % a inovujte s Arkance Systems!

Měnící se svět výroby klade zvýšené nároky na flexibilitu, na rychlost reakcí na poptávky, na rychlé zavádění novinek a změn do výroby, na konfigurovatelnost výrobků, na automatizaci navrhování, na snížení nákladů.

Proto musí být konstrukční a výrobní firmy připravené na operativní změny návrhů. Parametrické 3D CAD aplikace, jako je Autodesk Inventor, jsou propojitelné s obchodními a výrobními systémy jsou nezbytným předpokladem pro naplnění těchto požadavků.

Autodesk Inventor Professional 2023 od Arkance Systems - produktový obrázek

Dosud nekonstruujete v žádném parametrickém 3D systému, ale přesto chcete naplnit zvýšené požadavky vašich zákazníků? Chcete zefektivnit přípravu výroby. Chcete vašim zákazníkům nabídnout konfigurovatelné výrobky s různými variantami?

Pokud si alespoň na jednu s těchto otázek odpovíte ano, tak máte jedinečnou příležitost si vyzkoušet (na dostatečně dlouhou dobu) a vyškolit se v jednom z nejžádanějších 3D CAD systémů na trhu – Autodesk Inventor – s využitím startovacího balíčku plného benefitů, tzv. 3D Ready Pack od naší společnosti Arkance Systems, PLATINUM partnera výrobce Autodesk.

Éra Průmyslu 4.0 je zde – reagujte rychleji a flexibilněji než konkurence – pomůžeme vám zvýšit produktivitu díky parametrickému navrhování a automatizaci.

3D Ready Pack pro Autodesk Inventor

Co vše vám startovací balíček do 3D světa umožní?

Obsah 3D Ready Pack pro Autodesk Inventor:
3D Ready Pack
Licence aplikace Autodesk Inventor na 15 měsíců (3+12)
Poznámka: 3D Ready Pack nelze kombinovat s již aktivní komerční licencí Inventoru. Žádost na poskytnutí zkušební licence na max. dobu 90 dnů probíhá v rámci Autodesk Extended Evaluation Request programu. Autodesk si vyhrazuje právo tento požadavek zamítnout bez udání důvodu. Zkušební licence může být využita pouze na testovací účely mimo komerční použití.
Přístup k softwarovým nástrojům CS Inventor Tools + Kontrolní listy na 15 měsíců
Přístup ke knihovnám a blokům na www.cadforum.cz
3 hod. online skupinová konzultace k produktu Autodesk Inventor s certifikovaným specialistou v ceně 2000 Kč – součinnost při instalaci, konfigurace, nastavení
Basic Kit: iLogic set + tutoriál Správné základy
Diskusní fórum pro účastníky programu
Znalostní audit po 90 dnech používání
Cena za první 3 měsíce 0 Kč

Pro objednání startovacího balíčku prosím použijte formulář vpravo.

Akce platí až do 30. září 2022.

3D Ready Pack pro Autodesk Inventor

Co se bude dít po vaší objednávce 3D Ready Pack

Po registraci vám přijde informační e-mail, který obsahuje pokyny a link na stažení aplikací, aktivaci prodloužené zkušební licence softwaru Autodesk, pokyny k bonus aplikacím a podpoře od Arkance Systems.

Aktuální ceny 12- a 36-měsíčních subscription licencí jsou uvedeny na CAD eShopu.

Co potřebuji pro zprovoznění

Váš počítač musí splňovat systémové požadavky pro software Autodesku i Arkance Systems:

  • OS Windows 10 nebo Windows 11
  • Min. 8GB RAM
  • Doporučena grafická karta s podporou DirectX11
  • Připojení k internetu
  • V rámci 3D Ready Packu si můžete vyzkoušet i celou sadu konstrukčních aplikací Autodesk Product Design & Manufacturing Collection. Na rozdíl od Inventoru budou ale zkušební licence ostatních aplikací této sady jen na 30 dnů.

Nezávazně vyzkoušejte a přejděte plynule na komerční licenci konstrukčních nástrojů.

Další zajímavé stránky