08.08.2022

Autodesk Spacemaker 2023 od Arkance Systems - produktový obrázek

Intuitivní, cloudový software s umělou inteligencí (AI)

Autodesk Spacemaker je určen pro architekty, urbanisty i developery. Aplikace má mnoho funkcí pro navrhování staveb, vedle manuální tvorby i integrovaný generativní design – zde se uplatňuje umělá ingeligence (AI), kdy vytvoří několik variant návrhu na základě zadaných vstupních parametrů. Autor si pak může jeden vybrat a dále jej rozvíjet.

Spacemaker zjednoduší rozhodování a posuzování více variant návrhu projektu. Zefektivní a zrychlí plánování stavby díky intuitivním nástrojům a automatizacím. A zlepší spolupráci díky cloudové technologii – můžete tak spolupracovat na stejném modelu kdykoli a odkudkoli.

Podrobnosti o slevové akci 25 % na Autodesk Spacemaker

Slevová akce 25 % na Autodesk Spacemaker

Chceme podpořit uživatele BIM řešení Autodesku. Přejeme si, aby objevili sílu, kterou přináší spojení Autodesk Spacemakeru s dalšími BIM produkty Autodesku a poznali různé možnosti importu a exportu dat mezi těmito programy, včetně souborů IFC a OBJ.

Nový doplněk Spacemakeru Send to Revit umožňuje snadný přenos práce mezi oběma aplikacemi – podrobněji viz blog Na zdi společnosti Arkance Systems.

Autodesk Spacemaker - intuitivní, cloudový software s umělou inteligencí (AI)

Proto nabízíme v období od 7. srpna 2022 až do 31. ledna 2023 slevu 25 % na Autodesk Spacemaker ke každému obnovenému předplatnému produktů Autodesk Revit, Revit LT a AEC (Architecture, Engineering and Construction) Collection. Za každou obnovenou licenci získáte licenci Spacemakeru s 25% slevou.

Spacemaker je nutné objednat nejpozději týden po objednávce obnoveného předplatného. Nabídku nelze kombinovat s jiným slevovými akcemi. Nabídka může být ukončena, změněna nebo zkrácena. Proto neváhejte a kontaktujte Arkance Systems, největšího partnera Autodesku v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Novinky a zprávy