09.08.2022

Jak se mění nabídka AutoCADu?

Změnil se způsob, jakým pracujeme a navrhujeme. Více než kdy předtím se zaměřujeme na spolupráci a snadný přístup k práci kdykoli, odkudkoli a z libovolného zařízení.

V rámci Covid opatření nabízel Autodesk bezplatně jako preview web aplikaci “AutoCAD Web App”. Tato nabídka nyní končí a 8. srpna 2022 byl uvolněn jako nástupce (upgrade) této aplikace nový produkt AutoCAD Web se samostatným předplatným, který umožňuje přístup k jádrovým příkazům AutoCADu a zásadním kreslícím a editačním funkcím DWG souborů prostřednictvím webového prohlížeče.

Za nový AutoCAD Web zaplatíte pouze 100 Euro / rok. Produkt AutoCAD Web zahrnuje také licence mobilních aplikací. Přístup k AutoCAD Web a mobilním aplikacím v Apple App Store a Google Play Store je také součástí předplatného produktů Autodesk AutoCAD a Autodesk AutoCAD LT.

Vymyslete, vytvořte, zapište si, upravte a nakonec vyrobte nebo postavte cokoli, co vás aktuálně napadá.

Představení produktu Autodesk AutoCAD Web

Autodesk AutoCAD Web 2023 od Arkance Systems - produktový obrázek

Autodesk AutoCAD Web (dříve: AutoCAD Web App) je cloudové řešení pro CAD (Computer Aided Design) a verze AutoCADu, která umožňuje tvořit, prohlížet, editovat a připomínkovat DWG výkresy z webového prohlížeče nebo mobilního zařízení bez nutnosti instalace softwaru AutoCAD.

Plně kompatibilní DWG soubory jsou synchronizovány přes cloudové úložiště s vaší desktop verzí AutoCADu, nebo je můžete snadno sdílet s vaším týmem. AutoCAD Web je i v češtině a lze v něm spouštět jednodušší LISP nadstavby.

Můžete otevírat soubory přímo z Autodesk Drive, Autodesk Docs nebo z dalších známých cloudových úložišť (Microsoft OneDrive, Box, Dropbox nebo Google Drive). Jednoduše se přihlaste na web.autocad.com a můžete začít pracovat nebo si můžete nainstalovat mobilní aplikaci. Vezměte si své CAD výkresy s sebou do terénu – do firmy, do výroby, na staveniště, kamkoli – pracujte offline a synchronizujte svou práci později.

Pro důvěryhodné prohlížení, připomínkování a editaci DWG souborů je tedy nyní k dispozici řada aplikací: DWG Trueview, AutoCAD Web, AutoCAD Mobile App, AutoCAD LT,  AutoCAD se specializovanými sadami nástrojů (One AutoCAD).

Licenci můžete zakoupit na CAD eShopu – shop.arkance-systems.cz CAD eShop

Novinky a zprávy