One AutoCAD – za cenu jednoho AutoCADu nyní získáte celkem 8 profesních CAD aplikací pro strojírenství, stavebnictví, potrubní systémy, elektro a mapování. K tomu navíc mobilní a cloud CAD nástroje. A k tomu vám přidáme naše bonus nástroje CS+.

One AutoCAD = AutoCAD v sadě se specializovanými profesními nástroji

Víte, že nový AutoCAD, tzv. “One AutoCAD”, teď obsahuje i veškeré funkce a knihovny původních profesních verzí AutoCADu? AutoCAD obsahuje sady specializovaných nástrojů, inteligentních objektových knihoven a stylů z původních verzí produktů AutoCADu Architecture (funkce a knihovny pro architekturu a stavebnictví), MEP (projektování TZB), Mechanical (funkce a knihovny pro strojírenskou konstrukci), Electrical (funkce a knihovny pro elektrotechniku), Map 3D (funkce a knihovny pro mapování, geodézii a GIS), Plant 3D (funkce a knihovny pro potrubní systémy) a Raster Design (pro rastrové a hybridní výkresy). Navíc dostanete licenci mobilního AutoCADu pro váš chytrý telefon nebo tablet, webový AutoCAD použitelný odkudkoliv a inteligentní cloud úložiště pro připomínkování a online komunikaci s partnery. Místo jedné verze AutoCADu tak získáte všechny jeho profesní verze a další nástroje.

Moderní CAD nástroje sady “One AutoCAD” nabízí nejen vylepšené funkce AutoCADu, ale i vyšší mobilitu a snazší komunikaci s partnery a zákazníky díky využití vestavěných cloudových nástrojů.

Výhody webového a mobilního přístupu

Pracujte na svých projektech odkudkoliv – nový AutoCAD s webovým a mobilním přístupem!

Posuňte svou práci s programem AutoCAD za hranice desktopového rozhraní! Jednoduše vytvářejte, editujte a sdílejte své DWG soubory ve svém mobilním zařízení.

Chytřejší nástroje. Snazší přístup. Nové funkce verze 2023.

Přejděte ze starších verzí AutoCADu a získejte řadu nových, chytřejších nástrojů s flexibilním licencováním. Využijte vaši končící licenci pro zvýhodněný přechod. Objevte nové možnosti!

One AutoCAD - to jsou také bonus nástroje, podpora a služby Arkance Systems

A nejen to. K AutoCADu získáte u Arkance Systems zdarma také bonus nástroje a služby bonus nástroje a služby CS+ – doplňkové aplikace pro AutoCAD, Plant3D, stovky nadstaveb a rozšiřujících CAD utilit (konverze, práce s katastrem, automatizace, produktivita). Vedle toho nabízí Arkance Systems jako autorizované školicí středisko Autodesku i školení a další služby technické podpory. Naše portály CADforum.cz a Helpdesk nabízejí tisíce tipů, bloků a modelů, videí, diskusí a zajímavostí, které vám pomohou využít vaše CAD nástroje a pracovní postupy efektivněji.

Světový standard, 100% kompatibilita DWG, nadstavby

Statisíce uživatelů po celém světě spoléhají na AutoCAD a jeho formát TrueDWG při vytváření svých 2D a 3D návrhů. Jen AutoCAD vám zajistí plnou kompatibilitu vašich cenných DWG výkresů a poskytne spolehlivou platformu pro tisíce nadstavbových aplikací připravených zefektivnit navrhování ve nejrůznějších oborech.

Koupit One AutoCAD:

Nyní zvýhodněné 3leté předplatné