28.02.2023

Holixa T4R rozšiřuje základní funkcionalitu Revitu o více než 70 užitečných nástrojů. Nová verze 3.4.3 přináší jeden nový nástroj a několik vylepšení existujících funkcí.

Holixa T4R od Arkance Systems - produktový obrázek

Tento týden společnost Arkance Systems vydala novou verzi Holixa T4R, což je oblíbený nástroj projektantů pracujících se softwarem Autodesk® Revit®.

Správce podlaží je nový nástroj, který doplňuje Revit o přehledné uživatelské rozhraní pro správu podlaží. Z okna Správce podlaží je jednoduše možné hromadně přidávat nová podlaží, podlaží mazat, přejmenovat, měnit jejich výšku či filtrovat. Nástroj velmi přehledně uživateli zobrazí všechna podlaží v projektu.

Nástroje, které doznaly vylepšení jsou Sledování času, Dveře pro odečítání směru otevírání dveří, Umístění prvku, který umožňuje zapisovat umístění prvku v místnosti do parametru a Změna podlaží prvku pro práci s referenčními podlažími entit. Nová verze také obsahuje několik bugfixů. Více podrobností o novinkách je v článku na blogu Na zdi.

Nová verze Holixa T4R - Správce podlaží
Holixa T4R - dialog nového nástroje Správce podlaží

Zákazníci mohou stáhnout instalační medium aktuální verze z helpdesku Arkance Systems, případně z odkazu Stránka správy licencí Holixa ve svém účtu.

Patnáctidenní trial verze aplikace je k dispozici ke stažení z produktové stránky aplikace. Pro zákazníky s aktivním pronájmem Revitu od Arkance Systems, je Holixa T4R k dispozici zdarma v rámci balíčku služeb CS+.

Novinky a zprávy