30.06.2023

Společnost Arkance Systems dnes uvádí novou verzi oblíbené nadstavbové aplikace Holixa T4R s podporou pro Revit® 2024. Nadstavba Holixa T4R rozšiřuje základní funkcionalitu Revitu o více než 70 užitečných nástrojů.

Holixa T4R (dříve Revit Tools) - nové funkce, dialogy, design aplikace

Holixa T4R, dříve známá jako Revit Tools, zefektivňuje práci projektantů v návrhovém prostředí Autodesk® Revit®, šetří čas, usnadňuje vyváření dokumentace dle českých a slovenských norem a automatizuje některé rutinní postupy.

Holixa T4R od Arkance Systems - produktový obrázek

Nejvýraznější změnou nové verze je kompletně přepracovaný design na pásu karet, kde bylo docíleno úspory místa a všechny nástroje jsou tak přehledně k dispozici i na monitoru se standardním rozlišením.

Nový design zapadá do jednotného designového jazyka aplikací Holixa centrálního evropského vývoje společnosti Arkance. Se změnou designu souvisí i nový dialog pro nastavení aplikace. Aplikace byla obohacena o nový nástroj Zobrazit prvek, který umožňuje rychlé zobrazení vybraných prvků na monitoru. Významným způsobem byl také vylepšen oblíbený nástroj Kopírovat sloupce.

Další novinkou je představení edic Holixa T4R Silver a Bronze.

Holixa T4R Silver je plná verze aplikace obsahující všechny nástroje. Zákazníci, kteří mají Holixa T4R k dispozici zdarma v rámci předplatného programů Autodesk Revit nebo sady Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection, tak mají k dispozici právě tuto plnou verzi. To se týká i zákazníků, kteří Holixa T4R zakoupili komerčně. Pro stávající uživatele se tedy nic nemění – mají k dispozici edici Silver.

Holixa T4R Bronze je edice, obsahující vybrané nástroje pro správu návrhu. Těch obsahuje více než dvacet a tuto edici může získat zdarma k dispozici každý uživatel Revitu. Instalační médium obou edic je totožné.

Autodesk Revit 2023 od Arkance Systems - produktový obrázek

Zákazníci mohou novou verzi aplikace stáhnout ze Stránky správy licencí Holixa, případně z Helpdesku Arkance Systems. 30 denní zkušební verze je k dispozici ke stažení z produktové stránky aplikace. Více podrobností o nové verzi aplikace se dočtete v článku na blogu Na zdi.

Holixa T4R - nová verze přináší nový design GUI
Holixa T4R - nová verze s novým vzhledem uživatelského prostředí, novými dialogy a funkcemi a podporou Autodesk Revit 2024

Novinky a zprávy