05.01.2022

GIS aplikace twiGIS vyvíjená již 6 let společností Arkance Systems se rozšiřuje i do nových oblastí využití a do nových regionů. Díky nedávnému doplnění servisního modulu našel twiGIS úspěšné uplatnění ve společnosti Výtahy Line, a to pro servis výtahů. Společnost Výtahy Line se již od roku 1998 zabývá montáží, modernizací a servisem osobních výtahů. Ve správě, zahrnující i pravidelný servis a technické prohlídky, má v současné době po celé republice přes 1600 těchto zařízení náročných na bezpečnost.

Servisní aplikace firmy Arkance Systems pomohla společnosti Výtahy Line odbourat veškerou “papírovou” administrativu spojenou s údržbou a plně digitalizovat servis výtahů se všemi procesy, včetně zásahů v terénu. Všichni pracovníci firmy mají přes mobilní zařízení přístup ke všem datům prohlídek, obchodním a kontaktním informacím i k dokumentaci servisních zásahů – rychleji, přehledněji, spolehlivěji. Tento přechod pomohl firmě ušetřit přes 200 tisíc Kč ročních nákladů.

Díky spolupráci se sesterskými firmami evropské skupiny Arkance Systems a díky připraveným lokalizovaným verzím začíná twiGIS nacházet uplatnění i v dalších zemích, např. v Maďarsku a Finsku (viz).

Jak hodnotí nasazení systému twiGIS samotný zákazník? Shlédněte reportáž Regionální televize (video s titulky CZ/SK/EN/FR/HU/FI):

Další informace viz stránka zákaznické reference společnosti Výtahy Line.

Novinky a zprávy