06.11.2023

BIM mandát a mimořádná nabídka od Arkance Systems

Blíží se zavedení BIM mandátu v České republice, které bude přínosem ekonomickým, hodnotovým i časovým. BIM mandát na nadlimitní veřejné zakázky i množící se požadavky investorů přinášejí zvýšené nároky na projektování plně odpovídající národním standardům a plně podporující pracovní postupy BIM, včetně práce s neutrálním formátem pro výměnu BIM dat – IFC.

Arkance Systems při této příležitosti přichází s mimořádnou nabídkou balíčku BIM Mandate Pack.

Získejte vzdělávací balíček BIM Mandate Pack pro Autodesk Revit, který obsahuje 4denní online školení Revitu, e-learning Základy Autodesk Revit Architecture  a e-knihu Stavařův průvodce Revitem.

Zároveň získáváte slevu na nové roční i tříleté předplatné (subscription) kolekce Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection (AEC Collection) – 20 % a slevu na nové roční i tříleté subscription 3D BIM aplikace Autodesk Revit – 15 %. Tyto produkty Autodesku jsou u nás i ve světě nejrozšířenějším softwarem pro BIM projektování pozemních i inženýrských staveb, s řadou doplňkových specializovaných aplikací, knihoven a CDE nástrojů pro týmovou spolupráci.

Pozor – akce BIM Mandate Pack, balíček v hodnotě 9 900 Kč / 400 EUR platí pouze do 30. listopadu 2023.

BIM Mandate Pack - obsah balíčku:

Školení Autodesk Revit od společnosti ARKANCE

Online školení Autodesk Revit – 4 dny

Školení v rozsahu 4 dny. Úvod do BIM problematiky, představení Revitu, základní nastavení a funkce. Školitelem je pan Daniel Erhart, autor knihy Stavařův průvodce Revitem. Program školení podrobněji po dnech naleznete zde.

Hodnota školení: 20 000 Kč.

E-learning Autodesk Revit od Arkance Systems

E-learning Autodesk Revit

Rozsáhlý elektronický výukový materiál Základy Autodesk Revit Architecture – 62 videoukázek, rozdělených do 10 oddílů a 74 kapitol, které vás seznámí se základními nástroji Revitu a pomohou vám pochopit způsob práce v Revitu.

Hodnota kurzu: 3 500 Kč.

Stavařův průvodce Revitem, Daniel Erhart, 2. vydání

E-kniha Stavařův Průvodce Revitem

Oblíbená BIM učebnice Stavařův průvodce Revitem – druhé, rozšířené vydání, 952 stran. Aktualizace k nové verzi Autodesk Revit 2024 a nové kapitoly. Staňte se odborníkem na Autodesk Revit!

Hodnota: 880 Kč.

K balíčku si můžete vybrat slevu na software

Sleva na AEC Collection – roční a tříleté předplatné

Kolekce nabízí všechny potřebné návrhové a prezentační nástroje pro 2D a 3D projektování a architekturu.

Při nákupu produktu Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection získáte slevu 20 %, tj. hodnota slevy je 16 600 Kč pro roční a 50 300 Kč pro tříleté subscription.

autodesk-collection-AEC-small-social-400

Sleva na Autodesk Revit – roční a tříleté předplatné

Autodesk Revit je světově nejrozšířenější nástroj pro projektování pozemních staveb.

Při nákupu získáte slevu 15 %, tj. hodnota slevy je 10 200 Kč pro roční a 30 900 Kč pro tříleté subscription.

autodesk-revit-small-social-400

Kolik můžete ušetřit

Při objednávce balíčku BIM Mandate Pack v hodnotě 9 900 Kč / 400 EUR tedy získáte programy, služby a vzdělávací materiály se slevou až  64 780 Kč* (při nákupu předplatného AEC Collection na 3 roky).

*Kolik ušetříte – příklady:

  • Standardní cena ročního předplatného Autodesk Revit je 68 000 Kč. V rámci této akce tedy můžete získat Revit za 57 800 Kč na 1 rok. Celkem tedy ušetříte: 10 200 Kč (úspora za software) + 14 480 Kč (úspora za BIM Mandate Pack) = 24 680 Kč.
  • Standardní cena tříletého předplatného Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection je  251 500 Kč. V rámci této akce tedy můžete získat AEC Collection za 201 200 Kč na 3 roky. Celkem tedy ušetříte: 50 300 (úspora za software) + 14 480 (úspora za BIM Mandate Pack) = 64 780 Kč.

Jak získat BIM Mandate Pack?

Pořízení balíčku BIM Mandate Pack je vázáno na přihlášení na online školení Autodesk Revit.

Pro závaznou objednávku balíčku prosím vyplňte kontaktní formulář na této webové stránce (vpravo, u mobilních zařízení dole pod textem).

Využijte tuto mimořádnou nabídku pro zvýšení produktivity a přechod na plné BIM projektování. Pro více informací prosím kontaktujte Arkance Systems.

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Nákup předplatného licence v rámci balíčku BIM Mandate Pack nesmí sloužit jako náhrada obnovy existujícího předplatného produktů Autodesk Revit nebo Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection. V opačném případě se zákazník zavazuje uhradit částku dle platného ceníku.

BIM Mandate Pack - nabídka vzdělávacího balíčku

Novinky a zprávy