26.09.2022

Staňte se odborníkem na Autodesk Revit s knihou od Arkance Systems

Stavařův průvodce Revitem - Daniel Erhart, k zakoupení na e-shopu Arkance Systems a na Google Knihy

Společnost Arkance Systems vydává nový rozsáhlý český výukový materiál pro BIM aplikaci Autodesk Revit – knihu Stavařův průvodce Revitem. Podobně jako ve známém Stopařově průvodci po galaxii je i při zdolávání úskalí Revitu hlavním heslem „Nepropadejte panice“.

Autor knihy, ing. Daniel Erhart, je zkušeným implementátorem BIM technologií i školitelem Revitu. Ať už se seznamujete s touto světově nejrozšířenější projekční BIM aplikací jako student nebo jako profesionální projektant, jako začátečník nebo uživatel-samouk, Stavařův průvodce Revitem vás na více než 800 stránkách seznámí podrobnou a přehlednou formou učebnice se všemi základními funkcemi Revitu a Revitu LT, i s BIM terminologií.

Vedle bohatě ilustrovaných postupů a návodů pro projektování interiérů a exteriérů budov, tvorbu pohledů, výkazů a výkresů se dozvíte i užitečné tipy pro efektivní využití Revitu v projekční praxi, včetně zavádění tzv. BIM mandátu v ČR. Samostatné kapitoly se věnují uživatelskému nastavení programu, nastavení samotného projektu nebo pohledů, modelování a umisťování 3D komponent v projektu, tvorbě terénu, spolupráci nebo vytváření výkresů. Naleznete zde i návody pro tvorbu vlastních parametrických nebo adaptivních rodin (RFA).

Vybrané kapitoly:

  • Uživatelské prostředí
  • Modelování 3D komponent
  • Editace BIM projektu
  • Tvorba pohledů
  • Tvorba výkresové dokumentace
  • Výkazy
  • Týmová spolupráce
  • Tvorba terénu
  • Výstupy z Revitu
  • Tvorba vlastních RFA rodin

Učebnice Stavařův průvodce Revitem bude průběžně aktualizována na budoucí verze Revitu. Kniha byla nyní vydána v elektronické podobě (Google Knihy) a na konferenci CADfórum 2022 v Olomouci ji představíme i v tištěné verzi.

Protože chceme pomoci ve výuce BIM nástrojů, nabízíme tuto učebnici zdarma všem SŠ a VŠ pedagogům vyučujícím Autodesk Revit. Studenti mohou požádat o tuto učebnici zdarma pouze prostřednictvím svého pedagoga. Profesoři a učitelé – ozvěte se prosím přes náš kontaktní formulář, přes stránku EDU nebo na info.cz@arkance-systems.com.

Publikaci lze zakoupit pro veškerá elektronická zařízení na Google Knihy (Google Play) za 880 Kč, nebo ji můžete získat zdarma jako jeden z výukových nástrojů v rámci probíhajícího programu BIM Ready Pack. V rámci zaváděcí promo akce je Stavařův průvodce jeden týden (do 5.8.) k dispozici s 50% slevou, tedy za 440 Kč. Tištěnou verzi knihy můžete zakoupit na CAD eShopu za 1380 Kč (vč. DPH).

Stavařův průvodce Revitem - ukázková kapitola - Uživatelské prostředí
Ukázková kapitola - Uživatelské prostředí

Novinky a zprávy