26.07.2023

Dne 17. října proběhne na zámku Valeč jubilejní, již dvacátý ročník tradiční odborné konference CADfórum 2023. Konference zaměřená na výměnu praktických zkušeností mezi profesionálními uživateli CAD/CAM a BIM řešení pro počítačové navrhování je letos pořádána s konferencí GISfórum 2023 (druhý den, 18. října). Akce je určená pro profesionální konstruktéry, projektanty a manažery ve strojařské i stavařské praxi.

Letošní 20. CADfórum proběhne pod heslem “Digitalizace navrhování” se zaměřením na aktuální otázky přechodu na moderní digitální CAD/CAM, PDM/PLM/MES a BIM/CDE technologie. O zkušenosti s jejich zaváděním se podělí přední české a slovenské firmy. Konference představí kromě jiného i nejnovější návrhové a automatizační nástroje využívající moderní technologie cloudu, informačního modelování budov (BIM), generativního navrhování a strojového učení (AI). Přímo s vývojáři Autodesku budete moci nahlédnout do budoucnosti konstrukčních nástrojů

Pořadatelem této akce je společnost Arkance Systems, hlavními partnery konference jsou Autodesk, DELL, Gefos, Lumion, 3dconnexion, Heluz, Akupan. Záštitu přebírají organizace CzBIM a BIMaS. Program konference nabídne kromě přednášek uživatelů z praxe a diskusí i praktické workshopy, ukázky virtuální reality či produktové novinky, tipy a triky k aplikacím Autodesk Inventor, Revit, Civil 3D, Forma, Autodesk Construction Cloud a Fusion 360 či PowerMill i k aplikacím Arkance Systems. Po dobu konference budou k dispozici stanice s aktuálními verzemi CAD, CAM, PDM a BIM softwaru Autodesk a Arkance Systems i odborníci, připravení zodpovědět veškeré dotazy. K dispozici budou i praktické ukázky produktů a technologií partnerů konference. Prohlédnout si můžete studentskou formuli Race teamu TUL.

V rámci konference se uskuteční také manažerské setkání pro vedoucí pracovníky průmyslových firem.

GarminÚčastnický poplatek činí 2000 Kč. Subscription zákazníci Arkance Systems mohou využít jeden voucher pro bezplatnou účast. Návštěvníci konference si mohou odnést některou z atraktivních cen – např. chytré hodinky Garmin Forerunner nebo 3D myš.

Využijte možnosti setkat se s kolegy konstruktéry, projektanty a manažery, kteří řeší stejné výzvy jako vy!

CADfórum 2023 - 20. ročník konference

Registrace

Online registraci, program a další informace o konferenci CADfórum 2023 popř. GISfórum 2023 najdete na nových stránkách konference.cadforum.cz a konference.gisforum.cz. Registrujte se prosím včas, některé workshopy bývají rychle obsazeny. Uzávěrka registrací je 30. září 2023.

Novinky a zprávy