25.07.2022

Dne 13. září proběhne v olomouckém NH Collection hotelu již devatenáctý ročník tradiční odborné konference CADfórum 2022. Konference zaměřená na výměnu praktických zkušeností mezi profesionálními uživateli CAD/CAM a BIM řešení pro počítačové navrhování se koná nejen v nové lokalitě, ale i v novém, jednodenním formátu. Akce je určená pro profesionální konstruktéry, projektanty a manažery ve strojařské i stavařské praxi.

Letošní CADfórum proběhne pod heslem “Digitalizace navrhování” se zaměřením na aktuální otázky přechodu na moderní digitální CAD/CAM, PDM a BIM/CDE technologie. O zkušenosti s jejich zaváděním se podělí přední české a slovenské firmy. Konference představí kromě jiného i nejnovější návrhové nástroje využívající moderní technologie cloudu, informačního modelování budov (BIM) a generativního navrhování.

Pořadatelem této akce je společnost Arkance Systems, hlavními partnery konference jsou Autodesk, Trilab, 3Dwiser, Lumion, Metrotest, 3Dees, Heluz a SOFTIP. Záštitu převzal CzBIM a BIMaS. Program konference nabídne kromě přednášek uživatelů z praxe a diskusí i praktické workshopy, ukázky virtuální reality a 3D tisku, nebo produktové novinky, tipy a triky k aplikacím Autodesk Inventor, Revit, Civil 3D, Autodesk Construction Cloud a Fusion 360 či PowerMill i k aplikacím Arkance Systems. Po dobu konference budou k dispozici stanice s aktuálními verzemi CAD, CAM, PDM a BIM softwaru Autodesk a Arkance Systems i odborníci, připravení zodpovědět veškeré dotazy. K dispozici budou i praktické ukázky produktů a technologií partnerů konference.

Účastnický poplatek činí 1600 Kč. Návštěvníci si mohou odnést některou z atraktivních cen – elektrickou koloběžku Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 s dojezdem až 45km, 3D tiskárnu Trilab DeltiQ 2, 3D myš SpaceMouse, atd.

CADfórum 2022 - přihlášky do 5. září 2022

Využijte možnosti setkat se s kolegy konstruktéry, projektanty a manažery, kteří řeší stejné výzvy jako vy.

 

Registrace

Online registraci, program a další informace o konferenci CADfórum 2022 najdete na stránkách konference.cadforum.cz. Registrujte se prosím včas, některé workshopy bývají rychle obsazeny. Uzávěrka registrací je 5. září 2022.

Novinky a zprávy