28.06.2023

BIM Feeder for Revit od Arkance Systems - produktový obrázek

Novinka z vlastního vývoje Arkance Systems

Společnost Arkance Systems tento týden uvedla na trh novou aplikaci BIM Feeder for Revit, která významným způsobem zefektivňuje práci s datovými standardy v oblíbeném softwaru pro BIM projektování Autodesk® Revit®. Aplikace je dodávána s datovými standardy SFDI (Státní fond dopravní infrastruktury) pro železniční i silniční stavby. Uživatelé také mohou vytvářet vlastní datové standardy.

Projekční společnosti vytvářejí některé části velkých infrastrukturních projektů v Revitu, což u projektů zadávaných SFDI znamená nutnost splnit požadavky na odevzdání modelu obohaceného o negrafické informace datového standardu SFDI. Týká se to například mostních konstrukcí, lávek, souvisejících pozemních staveb nebo částí vodohospodářských staveb.

BIM Feeder for Revit významně zjednodušuje vytváření projektů obohacených o negrafické informace datového standardu, automatizuje rutinní práce a šetří čas projektantům. Navíc omezuje chybovost.

Trial verze, cena a další informace

Více informací o nové aplikaci je k dispozici v článku na blogu Na zdi. Plně funkční zkušební verzi na 15 dní je možné stáhnout z produktové stránky aplikace. Pro nákup aplikace je k dispozici  , případně je možné pro nabídku či více informací o aplikaci kontaktovat obchodní oddělení.

BIM Feeder for Revit - data v Autodesk Revit
BIM Feeder for Revit - schéma práce

Se společností Arkance Systems budete připraveni na současné i budoucí výzvy informačního modelování budov a infrastruktury!

Záznam webináře k uvedení nové aplikace BIM Feeder for Revit:

Novinky a zprávy