30.01.2023

Společnost Arkance Systems zaznamenala růst tržeb o 14,2 %

Praha, 30. ledna 2023, hospodářské výsledky:

Společnost Arkance Systems v České republice, na Slovensku a v Maďarsku (které částečně spadají pod CZ) zaznamenala za rok 2022 nárůst tržeb o 14,2 %, na celkový objem ve výši 744 mil. Kč. V samotné České a Slovenské republice činí roční tržby 615 mil. Kč.

Společnost posílila i personálně. Celkový počet zaměstnanců v ČR a SR vzrostl na aktuálních 134, a to zejména v oblasti odborných služeb, podpory a vývoje softwarových aplikací.

K nejrychleji rostoucím oborům vloni patřil BIM software, CAD/CAM řešení rodiny Autodesk Fusion 360 (Arkance Systems byla vyhlášena jako největší prodejce v regionu EMEA) a významně vzrostl i vývoj vlastních CAD, BIM, PDM a GIS/CAFM aplikací Arkance Systems – největší meziroční nárůst obratu zaznamenala právě oblast vlastního software: +35 % a z něj zejména GIS/FM aplikace twiGIS: +62 %.

Evropská skupina Arkance Systems se v loňském rozrostla o nové akvizice v dalších zemích (Maďarsko, Španělsko, Portugalsko) a dnes pomáhá v digitální transformaci celkem více než 120 000 zákazníkům.

Logo Arkance Systems
Společnost Arkance Systems je Autodesk Platinum Partner

O společnosti Arkance Systems CZ

Společnost Arkance Systems patří do evropské skupiny Arkance (Monnoyeur Group). V Česku a na Slovensku má 134 zaměstnanců, v celkem 13 evropských zemích pak celkem přes 600. Patří k největším prodejcům produktů Autodesk v Evropě, má nejvyšší statut Autodesk Platinum Partner a je i autorizovaným školicím střediskem a vývojářem aplikací. Dodává CAD, CAM, BIM, PDM a GIS/FM řešení pro velké organizace i menší firmy. Je rovněž provozovatelem webového portálu CADforum.cz s více než 1 milionem registrovaných uživatelů.

Více informací: www.arkance-systems.cz, www.cadforum.cz, facebook.com/CADstudio, linkedin.com/company/CADstudio, youtube.com/@ArkanceSystemsCZ

 

Viz celá tisková zpráva v PDF

Společnost Arkance Systems

Novinky a zprávy