11.12.2023

Společnost ARKANCE - největší partner v digitalizaci oboru Design & Make

Vážení zákazníci,

zavázali jsme se, že vám budeme pomáhat neustále inovovat a zlepšovat procesy výstavby, výroby a navrhování. Za tímto účelem jsme se vydali na cestu, jejímž cílem je spojit odborné znalosti a silné stránky našich jednotlivých kanceláří do jedné globální platformy služeb.

Tento vývoj nyní symbolizuje vytvoření jedné globální identity pod jménem ARKANCE. V následujících měsících se s vámi chceme podělit o další informace o tom, jak přejdeme na značku ARKANCE a co to pro vás bude znamenat.

Tento přechod je evoluční změnou, nikoliv pouhou změnou jména. Vytyčí cestu k vylepšeným inovacím a nabídkám, které vám přinesou větší hodnotu. Naší vizí je rozvíjet způsob, jakým spolupracujeme na budování lepšího světa.

Zatímco identita naší značky se může vyvíjet, naše základní hodnoty, poslání a odhodlání k poskytování služeb zůstávají neměnné. Zaměřujeme se na poskytování prvotřídních řešení, která vám umožní navrhovat, stavět a řešit výzvy zítřka.

ARKANCE - váš partner pro digitalizaci

Co se mění?

  • V nadcházejících měsících změníme identitu naší značky na ARKANCE.
  • Posílíme naši globální spolupráci s cílem rozšířit naše vlastní technologické portfolio v rámci nového označení produktů z našeho vlastního vývoje Be.Smart pro strojírenství, stavebnictví a infrastrukturu.
  • Produktová řada Holixa bude licencována společností ARKANCE.
  • V první části roku 2024 spustíme pro společnost ARKANCE nové online prostředí s novými webovými stránkami. Jeho design a uživatelské prostředí představí sílu naší globální firmy a zároveň bude odrážet potřeby lokálních trhů.

Co zůstává stejné?

  • I nadále budete moci využívat vynikající služby prostřednictvím vašich důvěryhodných partnerů, kteří vám poskytnou stejné kontakty, podporu a zdroje jako v současnosti.
  • Naše subjekty Arkance Systems si ponechají tento název pouze pro právní a finanční transakce. Naše ostatní firmy s označením “An Arkance Company” budou pro všechny účely používat název ARKANCE.
  • S blížícím se koncem roku 2023 bychom rádi využili této příležitosti, abychom vám poděkovali za vaši důvěru a partnerství a co nejsrdečněji vám popřáli k vánočním svátkům. Těšíme se na budoucnost jako jedna, globální společnost ARKANCE a doufáme, že vy také.
  • Zveme vás ke sledování naší cesty na LinkedIn stránce @ARKANCE. Pokud máte jakékoli dotazy, nebo potřebujete další informace, neváhejte se obrátit na náš tým zákaznické podpory.

Greg Arranz

GENERÁLNÍ ŘEDITEL SPOLEČNOSTI ARKANCE

ARKANCE - globální platinový partner Autodesku pro digitalizaci a udržitelnost

Novinky a zprávy