13.11.2023

ARKANCE slaví status prvního globálního platinového partnera Autodesku na světě

Tisková zpráva

13. listopadu 2023, IRVINE, Kalifornie a PAŘÍŽ, Francie

Společnost ARKANCE, přední světový poskytovatel služeb v oblasti architektury, strojírenství a stavebních a výrobních technologických řešení, má dnes premiéru jako první globální platinový partner společnosti Autodesk na veletrhu Autodesk University 2023, The Design & Make Conference.

Během tohoto třídenního setkání v Las Vegas, které se koná od 13. do 15. listopadu, se mohou účastníci seznámit s cílem a vizí, kterou má ARKANCE pro revoluci ve způsobu, jakým firmy realizují digitální transformaci a podporují vyšší udržitelnost v globálním prostředí.

„Je nám ctí, že se letos můžeme stát platinovým sponzorem Autodesk University a oslavit tak naše nové globální portfolio služeb. Nabízíme teď největší tým profesionálních služeb zaměřený na podporu digitalizace v odvětvích Design & Make a máme rozvíjející se portfolio vlastního, účelově zaměřeného softwaru, který je určen k integraci s řešeními Autodesku a k jejich optimalizaci,“

říká Gregoire Arranz, generální ředitel společnosti ARKANCE.

Setkejte se s námi osobně na Autodesk University v Las Vegas

Účastníci se na stánku č. 234 poprvé seznámí s nejnovějšími inovacemi společnosti ARKANCE, převratnými produkty a jedinečnými iniciativami zaměřenými na digitalizaci:

  • Představení portfolia produktů Be.Smart, účelových řešení společnosti ARKANCE pro základní software Autodesku, s cílem pomoci s novými úkoly, které se objevily v odvětvích Design & Make, a plnění trvale rostoucích požadavků na zastavěné prostředí.
  • Uvedení strategie ARKANCE Partner to Build Smarter: sítě nejlepších technologických partnerů ve své třídě, mezi něž patří např. Autodesk, která povede organizace dlouhodobou digitální transformací s cílem revolučně změnit projekty a následný provoz využitím inovativních řešení a pracovních postupů.
  • Posílení služeb v oblasti udržitelnosti a poradenství digitalizace, které pomáhají zákazníkům rychleji propojit nejnovější technologie s udržitelnými výtvory, které jsou klíčem k utváření lepšího světa.
  • Rozšíření strategického rámce Think.Future, vizionářského přístupu, který prosazuje digitalizaci, prostředí centralizovaných dat a využívání technologií ke snížení plýtvání a předělávek.
  • Bezkonkurenční dynamiku a odborné znalosti v oblasti řešení Autodesk, které přinesou nebývalou hodnotu pro odvětví Design & Make, uvolní plný potenciál technologií pro růst a úspěch.

Účastníci Autodesk University se mohou připojit ke komunitě ARKANCE Think Community, která je tvořena rostoucí celosvětovou sítí odborníků, kteří sdílejí znalosti v oblasti udržitelnosti a technologií, což dokazuje hluboký závazek společnosti ARKANCE vůči zákazníkům a péči o planetu.

Na oslavu premiéry společnosti ARKANCE na konferenci a debutu produktového portfolia Be.Smart si účastníci mohou užít poutavé aktivity na stánku společnosti ARKANCE, včetně hry The Wheel of Prizes, kde mohou vyhrát.

ARKANCE na Autodesk University 2023 v Las Vegas

„Jsem nadšený, že jsme se připojili k nejvýznamnější globální síti v našem oboru. Naše nejlepší dny jsou před námi, protože se sjednocujeme kolem společného cíle, a pomáháme tak vést a utvářet toto odvětví.

Účastí na Autodesk University 2023 v roli platinového sponzora a vystavovatele se vydáváme na cestu za obrovskými příležitostmi. Přímo u našeho stánku budeme informovat odborníky z celého světa o naší nabídce produktů, budeme nabízet spolupráci a navazovat kontakty. Moc se na setkání těšíme.“

říká Daniel Counts, generální ředitel společnosti U.S. CAD, která je součástí ARKANCE.

O společnosti ARKANCE

Společnost ARKANCE, která má více než 1300 odborníků v 18 zemích, je důvěryhodným partnerem v oblasti digitalizace a udržitelnosti zaměřeným na budoucnost. Má více než sto let zkušeností v oblasti stavebnictví, výroby, energetiky a zemědělství, a to prostřednictvím své mateřské společnosti Monnoyeur, a desetiletími vedoucího postavení v oblasti technologií v AECO a výrobním průmyslu.

V červnu 2023 společnost ARKANCE získala společnosti U.S. CAD, Cadline, A2K Technologies a Capricot, aby rozšířila svou globální působnost a posílila odborné znalosti, a stala se tak největším světovým Platinovým partnerem společnosti Autodesk.

Na webu Arkance.net najdete toto oznámení značky ARKANCE v angličtině.

ARKANCE - globální platinový partner Autodesku pro digitalizaci a udržitelnost

Novinky a zprávy