04.07.2023

Posílení produktového vývoje společnosti Arkance

ARKANCE – dceřiná společnost skupiny MONNOYEUR – získala Pointscene, helsinskou společnost zabývající se vývojem softwaru specializující se na poskytování digitálních nástrojů řešících kritické problémy spojené s neustálými změnami stavebních projektů. Využitím pokročilé technologie společnosti Pointscene rozšiřuje ARKANCE své portfolio řešení, poskytující stavebním odborníkům nástroje, jež jim pomáhají plynule se přizpůsobovat změnám v projektech a s jistotou reagovat na vzniklé situace.

Akvizicí společnosti Pointscene rozšiřuje ARKANCE nabídku správy dat o řešení, která ke stávajícím nástrojům pro publikaci a prohlížení přidávají funkce pro výpočty a analýzu mračen bodů. Díky těmto rozšířeným schopnostem může nabídnout zákazníkům, kteří realizují projekty výstavby infrastruktury, zjednodušení výměny dat mezi projektanty a provozovateli staveb, což usnadní důvěryhodnou interpretaci, komunikaci a rozhodování založené na datech.

Partner pro chytřejší stavbu

Tato akvizice je v souladu se strategií společnosti ARKANCE poskytovat nejvhodnější řešení pro podporu zákazníků na jejich cestě k digitalizaci. Společnost ARKANCE poskytuje inovativní řešení (produkty a služby) založená na datech, která podporují ziskové, udržitelné a kvalitní výsledky projektů zákazníků, včetně dodavatelů stavebních a zemních prací, projekčních kanceláří, vlastníků infrastruktury a provozovatelů dolů a lomů.

Akvizice Pointscene
Logo společnosti Arkance

“Jsem velmi rád, že mohu přivítat tým Pointscene v naší skupině ARKANCE a že jej můžeme připojit k našemu týmu vývojářů softwaru.
Naší ambicí je být důvěryhodným partnerem při digitální transformaci našich zákazníků a umožnit jim dosáhnout rovnováhy mezi výsledky a ziskovostí.,”

 

říká Gregoire ARRANZ, generální ředitel společnosti ARKANCE.

Logo Groupe Monnoyeur

Po nedávné akvizici skupiny VINZERO jde o další významnou akvizici rostoucí skupiny Arkance za poslední dobu.

O společnosti POINTSCENE

Pointscene je finská technologická společnost založená v roce 2014, která poskytuje digitální nástroje pro výstavbu infrastruktury. Pointscene pomáhá svým zákazníkům zvyšovat produktivitu a udržitelnost jejich staveb a projektů. Pointscene poskytuje inteligentní a přitom jednoduché nástroje pro manažery a zaměstnance na stavbách, které umožňují interakci s relevantními daty pro každodenní plánování prací, sledování postupu zemních prací a při komunikaci se zúčastněnými stranami projektu – www.pointscene.com.

 

Viz celá tisková zpráva v PDF a viz oznámení v EN a FR.

Novinky a zprávy