BIM Academy od Arkance Systems

Vzdělávací program BIM Academy je určen pro BIM manažery v oboru pozemních a inženýrských staveb.

Skládá se z modulů, jako je BIM Office Management (řízení lidí a procesů), BIM Template Creation (správa šablon), BIM Project Coordination (koordinace projektu) a BIM Automation (automatizace procesů). Tyto oblasti pokrývají většinu aspektů implementace BIM postupů a jejich využití v projekční a stavební praxi, v šablonách a na projektových úrovních.

Pro koho je BIM Academy

Pokud jste stávajícím manažerem BIM / koordinátorem BIM, nebo se jím chcete stát, je tento vzdělávací program určený právě pro vás. Naučíte se, jak pracovat moderními a osvědčenými BIM postupy, využívat aktuální BIM standardy.

BIM Academy - naučte se vše pro správu BIM projektů

Naučte se od certifikovaných BIM konzultantů společnosti Arkance Systems vše, co potřebujete vědět pro správu BIM projektů založených na produktech Autodesku – od jejich zakládání, přes interní a externí spolupráci v týmu až po řízení lidí a procesů. Využijte praktických znalostí z řady úspěšných BIM implementací.

BIM Academy pro pozemní stavby

BIM Academy pro pozemní stavby

BIM Academy pro inženýrské stavby

BIM Academy pro inženýrské stavby

Získejte hned 2 certifikace najednou

ARKANCE - certifikace Autodesku

Po absolvování závěrečných testů BIM Academy získáte celosvětově uznávaný certifikát Autodesk Authorized Training Center (ATC) od společnosti Arkance Systems, člena organizace CzBIM.

Program rovněž obsahuje profesionální certifikační kurz buildingSMART, úroveň Foundation – Basic (s mezinárodní platností). Společnost Arkance Systems CZ s.r.o. je držitelem autorizace k pořádání školení pro profesní certifikaci buildingSMART. Více informací naleznete na stránce Certifikace building SMART a v novince Arkance Systems otevírá certifikační kurzy buildingSMART.

Kurzy buildingSMART - certifikát
Další zajímavé stránky