Jsi po škole? Zajímá tě frontend a chceš se ho pořádně naučit? Chceš získat zkušenosti ze systematického vývoje vlastního produktu ve větším týmu?

Z důvodu posílení našich aktivit hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Junior frontend developer v divizi GIS.

Náplň práce:

Náplní práce na pozici Junior frontend developer je zejména kontinuální rozvoj naší vlastní platformy v oblasti webového klienta a tvorba zakázkových rozšíření a účelových aplikací pro konkrétní zákazníky.

Nabízíme:
  • Získáš zkušenosti s webovými technologiemi, produktovým vývojem, spoluprací v týmu.
  • Můžeš se účastnit projektů v ČR, ale spolupracovat i se zahraničními partnery a kolegy.
  • Svůj čas si zorganizuješ díky flexibilní pracovní době a možnosti práce z domova.
  • S kolegy se potkáš v moderních kancelářích nebo online prostředí.
  • Získáš naše obvyklé benefity: moderní NB a telefon s firemním tarifem, cafeterie, 5 týdnů dovolené, …
Požadavky na pozici:
  • Základní zkušenosti s vývojem webových aplikací či prezentací – školní práce, vlastní projekty, atd.
  • AJ – pasivní porozumění, jednoduchá online komunikace
Výhodou:
  • Cokoliv z technologií: React, NPM, ES6, JS, CSS, HTML5
  • Záliba či zkušenosti s UI/UX
Místo:
  • České Budějovice, Praha, Brno

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis. Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Kontakt

Arkance Systems CZ s.r.o.
Eva Fišerová
F.A. Gerstnera 52
37001 České Budějovice
Česká republika
E-mail: info.cz@arkance-systems.com

Novinky a zprávy