Hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici BIM produktový manažer pro oblast stavebnictví a infrastruktury.

Arkance Systems je největším dodavatelem BIM/CAD řešení pro stavební projekci a architektonické navrhování na českém a slovenském trhu – od jednoduchých 2D CAD aplikací a TZB nástrojů, přes 3D CAD pro inženýrské stavby, vizualizační software, až po výkonné BIM aplikace umožňující týmovou spolupráci, kompletní návrh datového modelu budovy i její pozdější správu.

Naše řešení jsou postavena převážně na CAD a BIM aplikacích firmy Autodesk a na aplikačních nadstavbách těchto produktů. Společnost je součástí skupiny Arkance.

Hlavní popis pozice:

BIM produktový manažer bude zodpovídat za celé portfolio vlastních softwarových produktů v oblastech pozemních a liniových staveb ve společnosti Arkance Systems CZ.

Pracovní náplň:
  • Příprava strategie a plánu na spuštění prodeje nových produktů
  • Správa, propagace a marketingová podpora produktového portfolia pro oblast pozemních a liniových staveb
  • Úzká spolupráce s obchodním oddělením (prezentace, příprava propagačních materiálů, obchodní a předprodejní podpora)
  • Úzká spolupráce s technickým a vývojovým týmem (zpětná vazba od koncových uživatelů, nové nápady, technická podpora, příprava technické dokumentace)
  • Zodpovědnost za obchodní výsledky přidělených produktů
  • Sledování trhu, nových trendů a konkurence v oblasti BIM/CAD systémů
Požadavky na pozici:
  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru, obor stavebnictví výhodou
  • Know-how v oblasti moderní propagace a marketingové podpory pro prodej SW nástrojů velkou výhodou
  • Znalost a zájem o BIM/CAD technologie a produktů (zejména Autodesk Revit, Autodesk Civil 3D) velkou výhodou
  • Ovládání nástrojů a tvorbu propagačních a video podkladů (např. Photoshop, Camtasia,..)
  • Proaktivní přístup a velmi dobré komunikační dovednosti
  • Znalost AJ
  • ŘP sk. B – aktivně
  • Časová flexibilita
Místo výkonu práce:
  • České Budějovice nebo Praha nebo Brno
Nabízíme:
  • Perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu dynamicky se rozvíjející mezinárodní firmy
  • Práce na zajímavých projektech u českých i zahraničních zákazníků
  • Moderní pracovní prostředí
  • Pružná pracovní doba
  • Školení měkkých i odborných dovedností, možnost certifikací
  • Odborné zaškolení na pozici a možnost kariérního postupu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, služební automobil, notebook, mobilní telefon, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, příspěvek na stravování a volnočasové aktivity, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, firemní – sportovní a společenské akce, možnost práce home office aj.

Pokud Vás zaujala nabídka pozice BIM produktový manažer, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis. Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Kontakt

Arkance Systems CZ s.r.o.
Eva Fišerová
F.A. Gerstnera 52
37001 České Budějovice
Česká republika
E-mail: info.cz@arkance-systems.com

Novinky a zprávy