Webinář: Revoluční Autodesk Fusion 360 - navrhněte a vyrobte s námi cokoli

Další informace : Termíny/Cena Popis/Program

OborCAD/CAM pro strojírenství
ÚroveňVšechny úrovně
Čas9:00 - 10:00

Autodesk Fusion 360 je unikátní platformou, se kterou dokážete navrhnout a vyrobit téměř cokoli.

Webinář Revoluční Autodesk Fusion – připojte se k nám. Zjistěte, jak může Autodesk Fusion 360 změnit váš proces návrhu a výroby.

Všechny termíny této akce již vypršely. Další informace o webinářích, plánované webináře a archiv webinářů naleznete na této stránce.

 

Pokud máte zájem o stejný či podobný webinář nebo školení, který/které není v kalendáři plánovaných akcí, prosím kontaktujte Arkance Systems.

Videopozvánka

Informace a cena:

  • Cena: účast na webináři je zdarma.
  • Webinář probíhá přes aplikaci Microsoft Teams. Registrujte se pomocí formuláře níže, následně vás budeme kontaktovat e-mailem. Těšíme se na vás!
  • Uvažujete o koupi Autodesk Fusion 360? Mohou se vám hodit nákupní akce Sleva 15 % v září (pouze do 21. září 2023) a Získejte 3, zaplaťte 2 (prodlouženo až do 31. ledna 2024).

Webinář Revoluční Autodesk Fusion 360 - popis:

Představíme vám všechna rozšíření aplikace Autodesk Fusion 360 – tzv. Extensions. Ukážeme, jak mohou tato rozšíření posílit vaše schopnosti v oblasti simulací, generativního navrhování, správy dat a dalších klíčových aspektů vašeho podnikání.

Změňte pravidla hry a razantně snižte své náklady. Využijte Autodesk Fusion 360 pro dosažení svých cílů.

Další informace o webinářích

Na této stránce najdete obecné informace o webinářích společnosti Arkance Systems i užitečné odkazy, např. archiv webinářů, YouTube kanál a další.

Stáhněte si pozvánku ve formátu PDF