Webinář: Novinky v Revitu 2023.1 a Twinmotion pro VR

Další informace : Termíny/Cena Popis/Program

OborStavebnictví & Architektura
ÚroveňVšechny úrovně
Čas10:00 - 11:00

Zveme vás na webinář s praktickými ukázkami nových a vylepšených funkcí v BIM aplikaci Autodesk Revit 2023.1, včetně integrovaného nástroje pro 3D vizualizace a VR – Twinmotion.

Všechny termíny této akce již vypršely. Další informace o webinářích, plánované webináře a archiv webinářů naleznete na této stránce.

 

Pokud máte zájem o stejný či podobný webinář nebo školení, který/které není v kalendáři plánovaných akcí, prosím kontaktujte Arkance Systems.

Cena: účast na webináři je zdarma.

Webinář probíhá přes aplikaci Microsoft Teams. Registrujte se pomocí formuláře níže, následně vás budeme kontaktovat e-mailem. Těšíme se na vás!

Novinky v aktuálním updatu 2023.1 aplikace Autodesk Revit

Novinky řešení postaveného na BIM aplikaci AUTODESK REVIT 2023, včetně nově integrovaného (původně herního) modulu Twinmotion pro snadné 3D vizualizace vašich projektů.

Twinmotion je vizualizační nástroj, který umožňuje snadno a rychle vytvářet vizuální výstupy z Revitu. Může se tak jednat o obrázky, panoramatické fotky, standardní nebo 360° VR videa a nebo interaktivní prezentaci Vašeho návrhu koncovému zákazníkovi.

V průběhu webináře vám na konkrétních příkladech ukážeme možnosti nových funkcí verze 2023.1.

Více informací o aktualizaci Autodesk Revit 2023.1 také na blogu “Na zdi” společnosti Arkance Systems.

CAD e-shop společnosti ARKANCE