Webinář: Představení nové aplikace Class Feeder pro Autodesk Revit

Další informace : Termíny/Cena Popis/Program

OborStavebnictví & Architektura
ÚroveňVšechny úrovně
Čas10:00

Arkance Systems vás zve na webinář Class Feeder – seznamte se s novou aplikací z naší vývojové dílny, určenou pro Autodesk Revit.

Klasifikujte prvky Revitu rychle a efektivně s využitím klasifikačního systému CCI (Construction Classification International).

Class Feeder od Arkance Systems - produktový obrázek

Všechny termíny této akce již vypršely. Další informace o webinářích, plánované webináře a archiv webinářů naleznete na této stránce.

 

Pokud máte zájem o stejný či podobný webinář nebo školení, který/které není v kalendáři plánovaných akcí, prosím kontaktujte Arkance Systems.

Informace a cena:

Cena: účast na webináři je zdarma.

Webinář Class Feeder probíhá přes aplikaci Microsoft Teams. Registrujte se pomocí formuláře níže, následně vás budeme kontaktovat e-mailem. Těšíme se na vás!

Informace k webináři

S chystaným BIM mandátem v České republice bude pro veřejné nadlimitní stavební zakázky nutné klasifikovat projekty systémem CCI – Construction Classification International.

Tento klasifikační systém je víceúrovňový (jinak též nazývaný fasetový), což s sebou přináší jistá specifika při klasifikování v prostředí Revitu.

Společnost Arkance Systems aplikaci Class Feeder vyvinula právě pro klasifikaci pomocí fasetových klasifikačních systémů. Aplikace tak umožňuje rychle a efektivně klasifikovat projekty i takovýmito systémy.

Program webináře:

  • Stručné představení klasifikačního systému Construction Classification International (CCI)
  • Představení aplikace Class Feeder
  • Ukázka práce s aplikací Class Feeder
Pozvánka na webinář

Aplikace umožňuje:

  • Efektivní klasifikace systémem Construction Classification International (CCI)
  • Uživatelsky přívětivé prostředí zaměřené na práci s víceúrovňovými (fasetovými) klasifikačními systémy
  • Vždy aktuální databáze CCI
  • Efektivní výběr prvků dle kategorií
  • Snadné kontrola klasifikace modelu
  • Snadná klasifikace dle všech faset CCI

Buďte připraveni na nastávající BIM mandát v České republice, který bude využívat klasifikační systém CCI – Construction Classification International. Nová aplikace Class Feeder pro Revit Vám umožní efektivně pracovat s klasifikací prvků CCI systémem i se všemi specifiky, které tento víceúrovňový klasifikační systém přináší. Právě pro práci s tímto systémem byla aplikace vyvinuta.