logo-holixa-500px

Holixa, naše vývojové oddělení pro vás vytvoří řešení na míru!

Společnost Arkance Systems je Autorizovaným vývojářem firmy Autodesk (Autodesk Authorized Developer) a členem Autodesk Developer Network (ADN). Námi vyvinuté aplikace pro AutoCAD a Inventor jsou používány po celém světě.

Zakázkový vývoj a bonus nástroje Holixa, CS+

Vyvíjíme CAD, BIM, GIS a PDM/PLM aplikace, utility a pluginy na zakázku. Může jít o jednoduché úpravy, vylepšení uživatelských prostředí (GUI), přes drobné a větší doplňkové aplikace, konvertory, postprocesory až po napojení na firemní sytémy (ERP, Enterprise resource planning), rozsáhlé objektové aplikace a geografické informační systémy (GIS) a systémy pro správu majetku (FM, Facility Management).

Nadstavba “šitá na míru” může podstatně zefektivnit práci v celé vaší firmě a ve výsledku velmi šetřit náklady! Cílem je dokonalé přizpůsobeni vašim potřebám a usnadnění práce uživatelů.

Máte-li specifické potřeby, neváhejte nás kontaktovat – vše upřesníme. Naši vývojáři jsou připraveni nabídnout vám řešení na míru.

Vývoj vlastních aplikací

Podrobnější informace o možnostech zakázkového vývoje. Podívejte se na přehled nejdůležitějších aplikací, které jsme vytvořili pro naše zákazníky.

Více informací

Bonus nástroje Holixa, CS+

Rozšířená technická podpora, plný přístup na CADforum.cz, doplňkové bonus nástroje, které dodáváme exkluzivně s programy firmy Autodesk.

Více informací