Webinář: Dřevěné konstrukce s AGACAD Wood Framing

Další informace : Termíny/Cena Popis/Program

OborStavebnictví & Architektura
ÚroveňVšechny úrovně
Čas9:00 - 10:00

Arkance Systems si vás dovoluje pozvat na webinář Wood Framing – prezentaci aplikace pro navrhování dřevěných konstrukcí.

AGACAD Wood Framing je 3D BIM software pro modelování dřevěných konstrukcí v programu Autodesk Revit.

Wood Framing - software od firmy AGACAD

Všechny termíny této akce již vypršely. Další informace o webinářích, plánované webináře a archiv webinářů naleznete na této stránce.

 

Pokud máte zájem o stejný či podobný webinář nebo školení, který/které není v kalendáři plánovaných akcí, prosím kontaktujte Arkance Systems.

Cena: účast na webináři je zdarma.

Webinář probíhá přes aplikaci Microsoft Teams. Registrujte se pomocí formuláře níže, následně vás budeme kontaktovat e-mailem. Těšíme se na vás!

Představení nadstavbové aplikace Wood Framing

Wood Framing představuje nejflexibilnější BIM software na trhu pro konstrukce jednovrstvých nebo vícevrstvých dřevěných stěn, stropů a střech. Nabízí řešení pro rámování prefabrikovaných panelů, dřevěných krovů a vazníků. Speciální nástroje pomohou s navrhováním konstrukcí vyrobených z křížem laminovaných dřevěných panelů (CLT), z konstrukčních izolačních panelů (SIPs) nebo z masivních dřevěných rámových konstrukcí.

Obsah webináře

Zajímá vás, jak snadno vytvořit dřevěné rámové konstrukce nebo konstrukce z CLT panelů?

Nejen to se dozvíte na našem webináři. V průběhu webináře se dozvíte, jak začít navrhovat dřevěné konstrukce s pomocí  AGACAD Wood Framing. Ukážeme si příklady rámování prefabrikovaných rámových panelů stěn, stropů a střech, generování dřevěných krovů a střešních vazníků. Představíme vám možnosti pro konstrukce z CLT a SIPS panelů. Podíváme se na možnosti automatického generování výkresů a povíme si o možnostech exportu prvků pro výrobu na CNC strojích a CAD/CAM výrobních linkách.

Přihlášení na akci