Webinář: AGACAD MEP Hangers (anglicky)

Další informace : Termíny/Cena Popis/Program

OborStavebnictví & Architektura
ÚroveňStředně pokročilí
Čas11:00 - 11:30

Webinář MEP Hangers pro pro Autodesk Revit – modul od společnosti AGACAD nabízí nástroje pro rychlé a snadné uspořádání podpěr a závěsů v Revit modelu.

Všechny termíny této akce již vypršely. Další informace o webinářích, plánované webináře a archiv webinářů naleznete na této stránce.

 

Pokud máte zájem o stejný či podobný webinář nebo školení, který/které není v kalendáři plánovaných akcí, prosím kontaktujte Arkance Systems.

Informace a cena

Cena: účast na webináři je zdarma.

Webinář se uskuteční v 11:00 hodin CET a proběhne v anglickém jazyce. Těšíme se na vás!

Více podrobností v angličtině přímo na stránkách webináře.

Webinář MEP Hangers - popis

Nástroj pracuje se všemi trasami, včetně potrubí, trubek, kabelových žlabů a vedení. Na základě předdefinovaných pravidel automatizovaně umísťuje libovolné závěsy a podpěry do BIM projektů v Revitu. Poskytuje přesný seznam materiálu a stavební výkresy, stejně jako přesný postup montáže v místě stavby díky funkcím BIM-to-Field.

Webinář je zaměřen na:

  • Představení hlavních vlastností modulu AGACAD MEP Hangers
  • Ukázky všestrannosti softwaru (různé způsoby umístění závěsů, přizpůsobení rodin závěsů) a funkcí, jako je dělení prvků, generování kusovníků a správa závěsů a podpěr v projektech Revitu

Až přijde čas na distribuci závěsů a podpěr ve vašem projektu, ušetřete si hodiny usilovné manuální práce. Dovolte MEP Hangers udělat práci za vás!

Na této stránce najdete obecné informace o webinářích společnosti Arkance Systems i užitečné odkazy, např. archiv webinářů, YouTube kanál a další.