Školení: Programování soustružnicko-frézovacích center ve Fusion 360

7. ledna 2022
Online

Další informace : Datum Program

OborCAD/CAM pro strojírenství
ÚroveňStředně pokročilí
Čas8:30

Máte na dílně soustružnicko frézovací centrum a přemýšlíte nad možnostmi programování ve Fusion 360? Připravili jsme pro Vás mini online školení, které se bude zabývat programováním tohoto typu strojů.

Známe to všichni, programátor dostane model, který je modelovaný na nominální rozměr. Výkres, ve kterém má dodateční informace o tolerancích, sraženích a dalších detailech, které jsou nezbytné pro správné naprogramování dílce. Tento kurz Vám pomůže osvojit si znalosti o možnostech přizpůsobení modelu a vytvoření soustružnických i frézovacích drah, přesně ve stylu, ve kterém potřebujete.

Program online školení:

  • Přizpůsobení modelu požadavkům z výkresové dokumentace
  • Ustavení dílce a vytváření standardních soustružnických operací
  • Možnosti frézování z čela dílce (využití C osy)
  • Možnosti frézování na plášti (využití Y osy)

Variabilita školení je zaručena pokročilými znalostmi našich lektorů, kteří se přizpůsobím momentálním požadavkům konkrétních školených osob.

Jak funguje online školení:

Online školení v podání našich CAM specialistů má svá specifika. V ideálním případě by měl mít uživatel dva monitory, nebo monitor a televizi. Na jednom monitoru bude promítán obraz od lektora, na kterém bude vysvětlována daná látka. Na druhém monitoru budete mít uživatel vlastní Fusion 360. Proto, abychom přesně věděli, co v daný okamžik uživatel dělá a dokázali mu na adekvátně pomoci, dojde navíc k nasdílení obrazovky s Fusionem lektorovi. Díky tomu může lektor na dálku sledovat úspěšnost počínání školeného. V případě, že dojde ke komplikacím, nebo uživateli nebude cokoli jasné, je lektor schopný jednoduše zasáhnout do programu a ukázat ten správný směr.

V posledním roce, je online školení jedno z nejvyužívanějších typů školení a obecně na něj od školených účastníků jsou velmi dobré ohlasy. A to i díky tomu, že je lektor schopný rychle reagovat na potíže, se kterými se uživatel na své straně Fusionu v daný okamžik potýká.

Online školení je otevřeno maximálně 6 uživatelům.

Co potřebuji mít, proto abych se online školení mohl zúčastnit?

  • Velmi vhodné je mít 2 monitory (popřípadě monitor a připojený televizor)
  • Headset (sluchátka s mikrofonem) pro pohodlnou komunikaci
  • Instalovaný Fusion 360 v české, či anglické mutaci

Délka školení: 4 hodiny

Školení vede certifikovaný lektor v oboru CAM.

ČASOVÝ HARMONOGRAM:

8:30   začátek

12:30 konec školení

Online

Program

08:30 - Zahájení
12:30 - Ukončení


		

Přihlášení na akci