Školení: Armování v Revitu + aplikace Reinforcement na 3 měsíce zdarma

Další informace : Termíny/Cena Popis/Program

OborStavebnictví, Infrastruktura
ÚroveňStředně pokročilí
Čas9:00 - 15:30

Komplexní online školení armování v programu Autodesk Revit. Kurz vás naučí snadnou přípravu modelu v Revitu a práci s prvky výztuže modelu pomocí doplňkové aplikace pro vyztužování.

Tato aplikace – Reinforcement – je novinkou přímo z vývojové dílny Arkance Systems a účastníci ji získají na 3 měsíce zdarma.

Školení Autodesk Revit od společnosti ARKANCE

Toto školení bylo zrušeno, nové termíny pro vás připravujeme. Na této stránce najdete rozcestník školení podle odvětví a více informací o školeních s termíny, e-learningu a školeních na zakázku.

 

Pokud máte zájem o stejné nebo podobné školení, které není v kalendáři plánovaných akcí, prosím kontaktujte Arkance Systems.

Informace a cena

  • Cena: 455 EUR nebo 10 900 Kč / osoba (bez DPH); školení se prodává jako ucelený blok – 3 dny: 19. 9., 21. 9. a 22. 9. 2023
  • Minimální počet účastníků: 4
  • K dispozici budou pracovní datasety
  • Na konci každého bloku se počítá s 15 minutami vyhrazenými na dotazy
  • Školení bude probíhat přes platformu MS Teams

Školitel

Certifikace Autodesku

Společnost Arkance Systems je autorizovaným školicím střediskem Autodesku – Autodesk Authorized Training Center, ATC.

Po absolvování tohoto kurzu získáte certifikát od Autodesku. Podrobnější informace naleznete také na přehledové stránce školení.

ARKANCE - certifikace Autodesku

Cílová skupina:

Cílovou skupinou jsou projektanti pozemních i infrastrukturních staveb.

Od účastníků kurzu se očekává znalost prostředí Revit na úrovni mírně pokročilého uživatele.

Kdo není na této úrovni a má zájem se kurzu zúčastnit, doporučujeme před vlastním školením absolvovat komplexní e-learning zaměřený pro stavaře: Základy Autodesk Revit Architecture.

Cíl kurzu:

Modelování výztuže je jednou z časově nejnáročnějších činností. Tento kurz je navržen tak, aby vás naučil, jak snadno připravit model pro tvorbu výkresů a tvarů a jak vložit, upravit nebo upgradovat strukturální prvky výztuže modelu pomocí aplikace Reinforcement.

Krok za krokem se seznámíte se všemi funkcemi a postupy použitelnými pro armování, takže získate přehled o vytváření a editaci prvků výztuže.

CAD e-shop společnosti ARKANCE