Školení: BIM Academy pro BIM manažery a koordinátory - Inženýrské stavby - Praha

Další informace : Termíny/Cena Popis/Program

OborInfrastruktura
ÚroveňPokročilí
Čas9:00 - 15:30

Vzdělávací program BIM Academy je určen pro BIM manažery v oboru inženýrských staveb. Skládá se z modulů, jako je BIM Office Management (řízení lidí a procesů), BIM Template Creation (správa šablon), BIM Project Coordination (koordinace projektu) a BIM Automation (automatizace procesů), pokrývající většinu aspektů implementace BIM postupů a jejich využití v projekční a stavební praxi, šablonách a projektových úrovních.

Všechny termíny tohoto školení již vypršely. Na této stránce najdete rozcestník školení podle odvětví a více informací o školeních s termíny, e-learningu a školeních na zakázku.

 

Pokud máte zájem o stejné nebo podobné školení, které není v kalendáři plánovaných akcí, prosím kontaktujte Arkance Systems.

Informace a cena:

  • Rozsah školení: 8 dnů: 25.4., 2.5., 9.5., 16.5., 23.5., 30.5., 6.6. a 13.6. 2023 (9:00 – 15:30)
  • Minimální požadavky na účastníky: základní znalosti BIM aplikace Autodesk Civil 3D. Pro získání této úrovně znalostí je možné absolvovat certifikovaný kurz Arkance Systems: Autodesk Civil 3D – základy – aktuální termíny najdete zde.
  • Cena školení: 48 500 Kč

Certifikace Autodesku

Společnost Arkance Systems je autorizovaným školicím střediskem Autodesku – Autodesk Authorized Training Center, ATC.

Po absolvování tohoto kurzu získáte certifikát od Autodesku. Podrobnější informace naleznete také na přehledové stránce školení.

Pro koho je BIM Academy určena

Pokud jste stávajícím manažerem BIM / koordinátorem BIM, nebo se jím chcete stát, je tento vzdělávací program určený právě pro Vás. Naučíte se, jak pracovat se všemi novými standardy a osvědčenými postupy BIM.

Naučte se od certifikovaných BIM konzultantů společnosti Arkance Systems vše, co potřebujete vědět pro správu BIM projektů založených na produktech Autodesku – od jejich zakládání, přes interní a externí spolupráci v týmu až po řízení lidí a procesů. Využijte praktických znalostí z řady úspěšných BIM implementací. Po absolvování závěrečných testů získáte celosvětově uznávaný certifikát Autodesk Authorized Training Center (ATC) od společnosti Arkance Systems.

Autodesk Platinum Partner

Termíny

Termíny BIM Akademie – Inženýrské stavby – Praha:

25.4.2023 úterý Firemní standardy + CDE Eliška Špačková
2.5.2023 úterý Týmová spolupráce + Mračna bodů Jakub Líbal
9.5.2023 úterý Studie, Infraworks Jakub Líbal
16.5.2023 úterý 3D BIM model, Standardy, IFC Jakub Líbal
23.5.2023 úterý Subassembly Composer Jakub Líbal
30.5.2023 úterý Vytyčování a vykazování + Kontrola kolizí Eliška Špačková
6.6.2023 úterý Vizuální programování Dynamo Eliška Špačková
13.6.2023 úterý Seznámení s konceptem Building Smart Václav Statečný

Objednávka školení