Školení: BIM Academy pro BIM manažery a koordinátory - Inženýrské stavby - Praha

Další informace : Termíny/Cena Popis/Program

OborInfrastruktura
ÚroveňPokročilí
Čas9:00 - 15:30

Vzdělávací program BIM Academy je určen pro BIM manažery v oboru inženýrských staveb. Skládá se z modulů, jako je BIM Office Management (řízení lidí a procesů), BIM Template Creation (správa šablon), BIM Project Coordination (koordinace projektu) a BIM Automation (automatizace procesů), pokrývající většinu aspektů implementace BIM postupů a jejich využití v projekční a stavební praxi, šablonách a projektových úrovních.

Všechny termíny tohoto školení již vypršely. Na této stránce najdete rozcestník školení podle odvětví a více informací o školeních s termíny, e-learningu a školeních na zakázku.

 

Pokud máte zájem o stejné nebo podobné školení, které není v kalendáři plánovaných akcí, prosím kontaktujte společnost ARKANCE.

Informace a cena:

  • Rozsah školení: 8 dnů: 16. 4., 23. 4., 30. 4., 7. 5., 14. 5., 21. 5., 28. 5. a 4. 6. 2024 (9:00 – 15:30)
  • Minimální požadavky na účastníky: základní znalosti BIM aplikace Autodesk Civil 3D. Pro získání této úrovně znalostí je možné absolvovat certifikovaný kurz Arkance Systems: Autodesk Civil 3D – základy – aktuální termíny najdete zde.
  • Cena školení: 48 500 Kč / osoba (bez DPH)
  • Adresa: Líbalova 2348/1, 149 00  Praha 4
  • Po kurzu lze složit mezinárodní zkoušku buildingSMART – Foundation – Basic. Cena za registraci ke zkoušce je 3 000 Kč bez DPH na osobu. Složení zkoušky je volitelné. Více informací také na stránce Certifikační kurz buildingSMART a také v novince k uvedení těchto kurzů společností Arkance Systems.

Certifikace Autodesku

Společnost Arkance Systems je autorizovaným školicím střediskem Autodesku – Autodesk Authorized Training Center, ATC.

Po absolvování tohoto kurzu získáte certifikát od Autodesku. Podrobnější informace naleznete také na přehledové stránce školení.

ARKANCE - certifikace Autodesku

Pro koho je BIM Academy určena

Pokud jste stávajícím manažerem BIM / koordinátorem BIM, nebo se jím chcete stát, je tento vzdělávací program určený právě pro Vás. Naučíte se, jak pracovat se všemi novými standardy a osvědčenými postupy BIM.

Naučte se od certifikovaných BIM konzultantů společnosti Arkance Systems vše, co potřebujete vědět pro správu BIM projektů založených na produktech Autodesku – od jejich zakládání, přes interní a externí spolupráci v týmu až po řízení lidí a procesů. Využijte praktických znalostí z řady úspěšných BIM implementací. Po absolvování závěrečných testů získáte celosvětově uznávaný certifikát Autodesk Authorized Training Center (ATC) od společnosti Arkance Systems.

Autodesk Platinum Partner

Termíny

Termíny BIM Akademie – Inženýrské stavby – Praha:

16. 4. 2024 Firemní standardy + CDE Eliška Špačková
23. 4. 2024 Týmová spolupráce, podklady z mračen bodů Jakub Líbal
30. 4. 2024 Studie, Infraworks Jakub Líbal
7. 5. 2024 3D model, BIM standardy, IFC Jakub Líbal
14. 5. 2024 Vizuální programování Dynamo Eliška Špačková
21. 5. 2024 Vytyčování a vykazování, koordinace a kontrola kolizí Eliška Špačková
28. 5. 2024 Subassembly Composer Jakub Líbal
4. 6. 2024 Příprava na certifikaci v programu buildingSMART, úroveň Foundation – Baisic Václav Statečný
CAD e-shop společnosti ARKANCE