Školení: Autodesk Civil 3D - základy (3 dny)

Další informace : Termíny/Cena Popis/Program

OborInfrastruktura
ÚroveňZačátečníci
Čas9:00 - 15:30

Pro všechny začátečníky v programu Autodesk Civil 3D nabízíme 3denní prezenční školení, během kterého projdeme všechny základní nástroje tohoto programu.

Všechny termíny tohoto školení již vypršely. Na této stránce najdete rozcestník školení podle odvětví a více informací o školeních s termíny, e-learningu a školeních na zakázku.

 

Pokud máte zájem o stejné nebo podobné školení, které není v kalendáři plánovaných akcí, prosím kontaktujte Arkance Systems.

Informace a cena:

  • Rozsah školení: 3 dny (9:00 – 15:30)
  • Cena školení: 12 000 Kč / osoba (bez DPH)

Certifikace Autodesku

Společnost Arkance Systems je autorizovaným školicím střediskem Autodesku – Autodesk Authorized Training Center, ATC.

Po absolvování tohoto kurzu získáte certifikát od Autodesku. Podrobnější informace naleznete také na přehledové stránce školení.

Popis školení:

Nejprve se seznámíte s uživatelským prostředím a základním nastavením každého výkresu. Chybět nebude představení možností importu podkladů od geodeta a jejich následné zpracování do podoby povrchů.

Dále navážeme tvorbou liniových tras a podélných profilů. Ukážeme si rovněž zpracování vzorových příčných řezů do podoby šablon typických řezů. Následně vše propojíme do tvorby koridorů – 3D modelů liniových staveb. Koridory si ve finále promítneme do příčných řezů.

Cílem kurzu:

Seznámit všechny účastníky se základními nástroji programu Civil 3D – povrch, trasa, profil, šablona typických řezů, koridor, příčné řezy. Absolvent kurzu bude schopen samostatně zpracovat zaměření od geodeta do podoby povrchu, připravit trasu s podélným profilem, vytvořit 3D model stavby – koridor a z něj vytvořit výstup v podobě příčných řezů.

Agenda:

Autodesk Civil 3D – 4/5 času, Civil Tools – 1/5 času

Blog o produktu Autodesk Civil 3D a souvisejících aplikacích