Autodesk Digital Prototyping je inovativní způsob, jak prozkoumat své nápady dříve, než je vytvoříte. Díky tomu mohou spolupracovat členové týmů z různých oborů. Jednotlivci a společnosti všech velikostí pak mohou své úžasné produkty uvést na trh rychleji než kdy dříve. Od konceptu přes návrh, výrobu, marketing a mnohem dále – funkce Autodesk Digital Prototyping zjednodušuje postup vývoje produktu od začátku do konce. Viz též Budoucnost výroby – FOMT.

Autodesk Digital Prototyping vám pomůže:

 • zlepšit spolupráci a inovace v raných fázích procesu návrhu,
 • zásadně zkrátit životní cyklus navrhování a vývoje výrobků,
 • získat větší kontrolu nad daty návrhu,
 • zajistit konkurenční výhodu ve složitém globálním prostředí.

Obraťte se na nás ještě dnes a dovolte nám ukázat vám, jak jsou řešení Autodesk Digital Prototyping podporována ve všech typech výrobního softwaru Autodesk již od počátku díky otevřeným standardům, škálovatelnému nasazení a cenově výhodným možnostem nákupu.

Řešení společnosti Autodesk, pomocí nichž můžete vytvářet digitální prototypy, propojují všechny fáze výrobního procesu pomocí jediného digitálního modelu a pomáhají vám uvádět výrobky na trh rychleji, s nižšími náklady a většími produktovými inovacemi.

Digitální prototypování je postaveno na jádru 3D aplikace Autodesk Inventor.

Přístup Autodesku k digitálnímu návrhu je výjimečný v tom, že je škálovatelný, dosažitelný a finančně efektivní. Umožňuje tak širokému okruhu výrobců integrovat jeho výhody s minimálním narušením stávajících procesů. Poskytuje přímočarou cestu pro vytvoření a udržování jediného digitálního modelu ve víceoborovém strojírenském prostředí. Od koncepčního návrhu, přes reverse-engineering, výpočty, konstrukci a analýzu, až po simulace, vizualizace, výrobu, správu produktových dat a tvorbu servisní dokumentace. Nakonec, 70% procesů ve strojírenské firmě je ovlivňováno konstrukcí.

K integraci elektronických, mechanických a softwarových komponent do svých komplexních produktů dnes výrobci často využívají tzv. mechatronický přístup. Mechatronika je kombinace mechaniky, elektroniky a softwarového inženýrství, která umožňuje vývoj jednodušších, efektivnějších a spolehlivějších víceúčelových systémů. Digitální prototypování umožňuje konstrukčnímu týmu pracovat v jednom okamžiku na tomtéž digitálním modelu, šetřit čas a redukovat výskyt chyb během návrhového procesu. Řešení Autodesk pro digitální prototypování tak umožňuje plně využívat výhod vývoje mechatronických produktů.

Řešení Autodesk jsou postavena na základu sady Product Design Collection, resp. moderní platformy pro navrhování především v oblasti aditivní výroby, včetně oblasti “internetu věcí” (IoT) – Autodesk Fusion (produkty Fusion 360, Fusion Lifecycle a Fusion Connect).

Arkance Systems nabízí vyspělá řešení firmy Autodesk pro následující oborová odvětví:

Automobilový průmysl

Automobilový průmysl V oblasti automobilového průmyslu pomáhá řešení Autodesku pro digitální prototypování automobilovým výrobcům, výrobcům komponent, dodavatelům a poskytovatelům služeb pro automobilový průmysl zvýšit produktivitu a snížit náklady. Nástroje Autodesku pro design, simulace a vizualizace pomáhá zefektivnit všechny fáze procesu vývoje výrobku. Díky řešení Autodesk pro digitální prototypování je snazší udržet si konkurenceschopnost na stále náročnějších světových trzích.
PDF Automotive Overview

Doprava

Doprava Společnosti v oblasti globálního dopravního průmyslu spoléhají na software společnosti Autodesk. Pokud podnikáte v oblasti výroby zařízení pro železniční, leteckou, nákladní či osobní dopravu, jste pod neustálým tlakem. Díky softwarovým nástrojům společnosti Autodesk můžete snadno navrhovat inovativní produkty a přivést je na trh rychleji.
PDF Transportation Overview

Spotřební zboží

Spotřební zboží Ve spotřebním průmyslu poskytuje řešení Autodesku pro digitální prototypování výkonné nástroje, které umožňují výrobcům spotřebního zboží udržet náskok před globální konkurencí díky efektivnějšímu vývoji produktů. Produkty Autodesku pro digitální modelování pomáhájí výrobcům domácích spotřebičů, elektroniky, nábytku, hraček a sportovních potřeb snižovat náklady na vývoj a vytvářet a testovat více produktových iterací bez potřeby výroby fyzického prototypu.
PDF Consumer Overview

Průmyslové stroje

Průmyslové stroje Obor průmyslových strojů je typickou oblastí využití digitálních prototypů. Řešení Autodesku pro digitální prototypování usnadňuje práci výrobcům průmyslových strojů, balicích a zpracovatelských strojů, manipulační techniky, zemědělských a stavebních strojů a zařízení pro obnovitelné zdroje energie. Připojení všech fází procesu návrhu do jediného digitálního modelu umožňuje konstrukčním týmům testovat a optimalizovat návrhy, řídit inovace, dosahovat vyšší kvalitu a zkracovat dobu uvedení na trh.
PDF Machinery Overview

Výrobní závody

Výrobní závody Autodesk poskytuje snadno použitelné nástroje, umožňující zásadním způsobem zjednodušit tzv. Process Plant Engineering – návrhy výrobních provozů pro zpracovatelský průmysl (chemie, potravinářství, paliva, apod.). Koordinací všech aspektů – schémat technologií, provozů a rozvodů, potrubí, přístrojů, zařízení, infrastruktury a budov umožňuje návrhářům projektovat a provozovat lepší výrobní provozy a závody.
PDF Process Plant

Videoukázky

Videa s ukázkami použití produktů Autodesk pro digitální prototypy najdete v playlistu Digitální prototypy na kanálu Arkance Systems na YouTube.

Produkty

Autodesk Fusion

Revoluční 3D CAD/CAM/CAE/EDA aplikace pro digitální prototypování a spolupráci, založená na cloudu. Řada rozšíření s pokročilými funkcemi.

  Školení
  No settings found for the grid #111.
  Řešení

  CAD služby

  CAD služby nabízené firmou Arkance Systems můžeme rozdělit do několika kategorií: Základní CAD služby (instalace, konzultace, podpora, web)...

  Implementace BIM

  Nastupte s námi na BIM! Implementace BIM (Informační modelování budov) ve vaší společnosti. Zkušení odborníci z ARKANCE vám...

  CAD Support Pack

  Standardní technická podpora je k dodaným CAD aplikacím poskytována zdarma. Rozsah technické podpory se odlišuje podle toho, zda...

  Bonus nástroje CS+

  Společnost ARKANCE je jediný platinový partner Autodesku (Autodesk Platinum Partner) s celosvětovou působností. Zároveň jsme i členem sítě...

   Zákaznické reference

   Mont – Tech

   Řešení od ARKANCE: CAD/PDM software Autodesku a doplňky z vlastního vývoje pro konkurenceschopnost na evropském trhu

   HENNLICH

   Tisk domů na obří 3D tiskárně s využitím Autodesk Fusion 360 s postprocesorem na míru od Arkance Systems

   SATRA

   Vzdělávací program Arkance Systems CZ pomáhá odborníkům ve společnosti SATRA k vyšší efektivitě v projekčních procesech BIM

   PB Project

   Architektonická kancelária využíva Autodesk Revit s podporou Arkance Systems pri viacerých projektoch

   HB Reavis

   Doplnok pre Autodesk Revit, ktorý automaticky vypočíta plochu debnenia v informačnom modeli budovy.

   NEVIANO GROUP

   Autodesk Civil 3D a doplnkové aplikácie z vlastného vývoja spoločnosti Arkance Systems šetria čas pri projektovaní líniových stavieb.

   GLP

   Přední investor a developer logistické a průmyslové výstavby využívá BIM a CAFM řešení od Autodesku a Arkance Systems

   CNC Tvar

   Česká společnost je jedním z nejvýznamnějších světových producentů turbín do hydroelektráren, využívá software Autodesk PowerMill

   MASAM

   CAM řešení od Arkance Systems – programy, postprocesory a implementace – umožňuje precizní obrábění s vysokou přesností

   .team ABJ

   Slovenská firma s 3 oceněními Stavba roku využívá BIM nástroje Autodesk, Arkance Systems a Enscape

   NWT a.s.

   Projekce pasivních domů ALPH v Autodesk Revitu. 3D modely ve virtuální realitě, které zákazníci prochází a mohou ovětřit...

   VF Nuclear, a.s.

   Výrobce zařízení a systémů pro radiační ochranu a kontrolu využívá CAD a PDM řešení Autodesk s podporou Arkance...

   ZVVZ, a.s.

   Správa dokumentů pro ZVVZ – sdílení dat, práce s archivy, nabídkami a projekty, spolupráce a centralizovaná správa