11.04.2022

Velikonoční sleva – zvyšte efektivitu vašeho pracovního týmu a ušetřete 50 % na každé druhé licenci.

Nabídka platí až do 22. května 2022.

AGACAD je partnerem Arkance Systems

Společnost AGACAD sídlí v pobaltské Litvě, zemi s technologicky vyspělou EU ekonomikou a centrem IT služeb.

Zabývá se vývojem průmyslových BIM technologií, vývojem CAD a BIM softwaru a poskytuje konzultační a školicí služby pro BIM profesionály. Obzvláště silnými oblastmi odborných znalostí jsou správa BIM obsahu a jeho klasifikace, BIM pro předvýrobu, vývoj digitálních nástrojů a BIM pro správu podniků.

V roce 2021 se AGACAD stal součástí skupiny ARKANCE. Nyní je partnerskou společností Arkance Systems.

AGACAD - logo společnosti z Litvy
MEP Hangers - software od firmy AGACAD

AGACAD MEP Hangers

MEP závěsy a podpěry rozvodových tras v Revitu®: BIM softwaru pro rychlé a přesné rozvržení. MEP Hangers poskytuje rychlý a snadný způsob velkoplošného uspořádání podpěr a závěsů v modelu Revit®.

Nástroj pracuje se všemi trasami, včetně potrubí, trubek, kabelových žlabů a vedení. Získáte přesný seznam materiálu a stavební výkresy, stejně jako přesný postup montáže v místě stavby díky funkcím BIM-to-field.

Wood Framing - software od firmy AGACAD

AGACAD Wood Framing

BIM a 3D software k modelování dřevěných konstrukcí pro návrhy prefabrikovaných dřevěných rámových konstrukcí v Revit®. Pro pozemní stavitelství, detailování, projektovou dokumentaci a konstrukci.

Zahrnuje specializovaná konstrukční řešení pro budovy navržené se stavebními izolačními panely (SIP), křížově vrstveným dřevem (CLT neboli KHL panely) nebo vazníkovými konstrukcemi (konstrukce z masivu nebo trámové sloupové konstrukce – dřevěné nosné soustavy budov.

Velikonoční sleva trvá až do května

Při zakoupení licence na produkt AGACAD nyní získáte druhou licenci s 50% slevou. Nezáleží na tom, kolik licencí pro svůj tým potřebujete, každá druhá licence téhož produktu je za poloviční cenu. Nabídka platí do 22. května. Váš tým tak může pracovat v BIM aplikaci Autodesk Revit efektivněji a levněji.

Akce se týká těchto aplikací AGACAD:

  • Precast Concrete
  • Cut Opening
  • Smart Browser
  • Wood Framing
  • Smart Assemblies
  • MEP Hangers
  • Smart Connections
  • Metal Framing

Viz podrobnosti na blogu AGACAD.

V případě vašeho zájmu o nabídku prosím kontaktujte obchodní tým Arkance Systems.

Velikonoční sleva - každá druhá licence -50 %

Novinky a zprávy