24.11.2022

Vánoční sleva – ušetřete až 40 % na BIM produktech společnosti AGACAD, partnera Arkance Systems.

Nabídka platí až do 24. prosince 2022.

AGACAD je partnerem Arkance Systems

Společnost AGACAD sídlí v pobaltské Litvě, zemi s technologicky vyspělou EU ekonomikou a centrem IT služeb. Zabývá se vývojem průmyslových BIM technologií, vývojem CAD a BIM softwaru a poskytuje konzultační a školicí služby pro BIM profesionály. Obzvláště silnými oblastmi odborných znalostí jsou správa BIM obsahu a jeho klasifikace, BIM pro předvýrobu, vývoj digitálních nástrojů a BIM pro správu podniků.

V roce 2021 se AGACAD stal součástí skupiny ARKANCE. Nyní je partnerskou společností Arkance Systems.

Vánoční sleva od AGACADu

Rok 2022 se chýlí ke konci a společnost Arkance Systems CZ společně s partnerem AGACAD chtějí poděkovat všem svým klientům, uživatelům zkušebních verzí, účastníkům webinářů, čtenářům blogu a příznivcům za to, že oceňují jejich práci.

Jako projev vděčnosti nabízíme vánoční slevu 40 % na všechny subscription licence samostatných AGACAD BIM modulů a slevu 25 % na sady a moduly Wood Framing Suite, Wood Framing CLT, Wood Framing SIPS, Wood Framing OAK a Metal Framing Suite.

40% SLEVA
předplatné samostatných BIM řešení
25% SLEVA
předplatné specializovaných konstrukčních řešení
Precast Concrete
Smart Browser
MEP Hangers
Cut Opening
Smart Documentation
Smart Connections
Smart Assemblies
Wood Framing Wall
Wood Framing Floor
Wood Framing Roof
Metal Framing Wall
Metal Framing Floor
Metal Framing Roof
Wood Framing Suite
Metal Framing Suite
Wood Framing SIPS
Wood Framing OAK
Wood Framing CLT

 

V případě vašeho zájmu o vánoční slevy společnosti AGACAD prosím odešlete kontaktní formulář na této webové stránce.

MEP Hangers - software od firmy AGACAD

AGACAD MEP Hangers

MEP závěsy a podpěry rozvodových tras v Revitu®: BIM softwaru pro rychlé a přesné rozvržení. MEP Hangers poskytuje rychlý a snadný způsob velkoplošného uspořádání podpěr a závěsů v modelu Revit®.

Nástroj pracuje se všemi trasami, včetně potrubí, trubek, kabelových žlabů a vedení. Získáte přesný seznam materiálu a stavební výkresy, stejně jako přesný postup montáže v místě stavby díky funkcím BIM-to-field.

Wood Framing - software od firmy AGACAD

AGACAD Wood Framing

BIM a 3D software k modelování dřevěných konstrukcí pro návrhy prefabrikovaných dřevěných rámových konstrukcí v Revit®. Pro pozemní stavitelství, detailování, projektovou dokumentaci a konstrukci.

Zahrnuje specializovaná konstrukční řešení pro budovy navržené se stavebními izolačními panely (SIP), křížově vrstveným dřevem (CLT neboli KHL panely) nebo vazníkovými konstrukcemi (konstrukce z masivu nebo trámové sloupové konstrukce – dřevěné nosné soustavy budov.

Smart Documentation - software od firmy AGACAD

AGACAD Smart Documentation

Smart Documentation je sada nástrojů pro Autodesk Revit, která umožňuje rychlou, přesnou a kvalitní tvorbu projektové dokumentace stavebních projektů.

Všechny užitečné nástroje pro tvorbu projektové dokumentace v Revitu jsou dostupné na jednom místě v kompaktním balíčku.

Smart Browser - software od firmy AGACAD

AGACAD Smart Browser

Smart Browser je aplikace pro Autodesk Revit, která umožňuje efektivní správu BIM obsahu, rychlé a snadné procházení a úpravu rodin.

Smart Browser je modulární aplikace. Každý modul je přizpůsoben podle role uživatele v procesu přípravy BIM projektu – BIM manažer, BIM koordinátor (team leader), projektant. Funkce aplikace Smart Browser pomůžou s efektivní správou BIM obsahu, zajistí konzistenci parametrů a dat, zlepší kvalitu odevzdaných BIM projektů.

Metal Framing - software od firmy AGACAD

AGACAD Metal Framing

Metal Framing je sada nástrojů pro Autodesk Revit, která umožnuje rychle a snadno navrhovat lehké kovové konstrukce.

Soubor funkcí aplikace Metal Framing zahrnuje nástroje pro navrhování prefabrikovaných panelů, krovů a vazníků z ocelových za studena tvářených profilů (CFS). Moduly aplikace Metal Framing umožní navrhovat rovněž obvodové pláště, sloupko-příčkové fasády, provětrávané fasády a sandwichové panely.

AGACAD - vánoční slevy

Novinky a zprávy