31.08.2021

Jak informujeme v bulletinu CAD News, ve dnech 21.-22. září proběhne v brněnském hotelu Avanti již osmnáctý ročník tradiční odborné konference CADfórum 2021. Konference zaměřená na výměnu praktických zkušeností mezi profesionálními uživateli CAD/CAM a BIM řešení pro počítačové navrhování se i v letošním ročníku koná ve dvoudenním formátu. Akce je určená pro profesionální konstruktéry, projektanty a manažery ve strojařské i stavařské praxi.

Letošní CADfórum proběhne pod heslem “Postavte či vyrobte budoucnost” se zaměřením na aktuální otázky přechodu na moderní digitální CAD/CAM, PDM a BIM technologie. O zkušenosti s jejich zaváděním se podělí přední české a slovenské firmy. Konference představí kromě jiného i nejnovější návrhové nástroje využívající moderní technologie cloudu, informačního modelování budov (BIM) a generativního navrhování.

Pořadatelem této akce je společnost Arkance Systems, hlavními partnery konference jsou Autodesk, TriLab, 3Dwiser, 3Dees, Lumion, Gefos, 3Dconnexion a Softip. Záštitu převzal ČKAIT. Program konference nabídne kromě přednášek uživatelů z praxe a diskusí i praktické workshopy, ukázky virtuální reality a 3D tisku, nebo produktové novinky, tipy a triky k aplikacím Autodesk Inventor, Revit, Civil 3D, Autodesk Construction Cloud a Fusion 360. Vaše dotazy zodpoví zástupci děčínské vývojové kanceláře Autodesku. Po oba dny konference budou k dispozici stanice s aktuálními verzemi CAD, CAM, PDM a BIM softwaru Autodesk i odborníci, připravení zodpovědět veškeré dotazy. K dispozici budou i praktické ukázky produktů a technologií partnerů konference. Společnost 3Dconnexion zde ve světové premiéře představí nový typ produktu pro CAD profesionály.

Účastnický poplatek činí 1000 Kč. Návštěvníci si mohou odnést některou z atraktivních cen – 3D tiskárnu Trilab DeltiQ pro tisk i vysokých modelů, dron DJI Mavic, sluchátka Sennheiser, 3D myš SpaceMouse, ad.

Pozvánka


Klikněte pro PDF pozvánku

 

Využijte možnosti setkat se s kolegy konstruktéry, projektanty a manažery, kteří řeší stejné výzvy jako vy.

 

Registrace

Online registraci na 1. nebo 2. den konference, program a další informace o konferenci CADfórum 2021 najdete na stránkách konference.cadforum.cz. Registrujte se prosím včas, některé workshopy bývají rychle obsazeny. Uzávěrka registrací je 15. září 2021.

Novinky a zprávy